Neler Yeni

PS5 İÇİN ODAMA TV ÖNERİSİ

saakif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
akif kaya
MERHABA ODAMA TV ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 55 İNÇ GİBİ PS5 İÇİN KULANICAM AYRIYETEN DİZİ FİLM NETFLİX YOUTUBE DA KULANICAM
TV KUMANDANA SESLİ KOMUT VERMEK İSTİYORUM ONA GÖRE ÖNERİLERİNİZ VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

MİN:55 İNÇ ÜSTÜDE OLABİLİR
FİYAT: 20-25 ARASI BİR KAÇ AŞAĞISI YUKARISI OLABİLİR
BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ TV KUMANDASI ÜZERİNDEN SESLİ KOMUT VEREBİLMEK ÖRNEK TV ANASAYFASINDA YOUTUBE ÜZERİNDE ŞUNU ARA GİBİ DEDİĞİMDE DİREKT AÇILSIN TEK TEK KLAVYE İLE YAZMAK CAN SIKICI OLABİLİYOR

ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKÜRLER
İYİ FORUMLAR.

VRR destekleyen bir televizyon alırsanız bazı oyunlarda fps kilidini kaldırıp daha akıcı bir oynanış elde edebilirsiniz. HDMI 2.1 destekleyen modellere bakmanız lazım eğer VRR istiyorsanız.

saakif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
akif kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
akılmda yoktu hocam güzel bir yere değindin teşekürler dikate alıcağım

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Batın Köse
VRR destekleyen bir televizyon alırsanız bazı oyunlarda fps kilidini kaldırıp daha akıcı bir oynanış elde edebilirsiniz. HDMI 2.1 destekleyen modellere bakmanız lazım eğer VRR istiyorsanız.

her hdmı 2.1 vrr desteklemiyor. (ayrı bir özellik gibi bir şey alacağınız modele bakarsınız

ConquerorXIV

80+ Gold
MERHABA ODAMA TV ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 55 İNÇ GİBİ PS5 İÇİN KULANICAM AYRIYETEN DİZİ FİLM NETFLİX YOUTUBE DA KULANICAM
TV KUMANDANA SESLİ KOMUT VERMEK İSTİYORUM ONA GÖRE ÖNERİLERİNİZ VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ TV KUMANDASI ÜZERİNDEN SESLİ KOMUT VEREBİLMEK ÖRNEK TV ANASAYFASINDA YOUTUBE ÜZERİNDE ŞUNU ARA GİBİ DEDİĞİMDE DİREKT AÇILSIN TEK TEK KLAVYE İLE YAZMAK CAN SIKICI OLABİLİYOR

İYİ FORUMLAR.
120hz Bütçende şuan 1 tane tv var zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
dogukan özaydınlı

İYİ FORUMLAR.
hocam almadan önce en az 1 hafta böyle göm kendini araştır her şeyini iyi araştır öyle al ben anca öyle akıllandım bir şey alacağım zaman hemen 3 5 günde karar verilip alınmıyor iyice internet ortamında araştır youtube falan filan tek tavsiyem bu

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
55"te ısrarcı değilsen samsung m7 öneririm

Top Bottom