Neler Yeni

PS5 satilip xbox series x alinir mi ?

eggeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ege Ozturk
selam suan ps5 kullaniyorum cogu ozel oyununu oynayip bitirdim ve artik yeni oyunlar almak istiyorum ama ps store'da oyunlar inanilmaz derecede pahali street fighter 6 almak istiyorum ps store'da 2129 tl xbox'ta ise 509 tl birsuru oyun daha boyle sizce xbox series x'e gecmeli miyim ?

enest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes Talha Baysan
özel oyunları vs bitirdiysen geçilebilir bence gönlünde ne varsa onu seç hocam

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
selam suan ps5 kullaniyorum cogu ozel oyununu oynayip bitirdim ve artik yeni oyunlar almak istiyorum ama ps store'da oyunlar inanilmaz derecede pahali street fighter 6 almak istiyorum ps store'da 2129 TL xbox'ta ise 509 TL birsuru oyun daha boyle sizce xbox series x'e gecmeli miyim ?
Series X kötü cihaz. 1-2 oyun daha ucuz diye geçilecek şey değil. İlla bir şeye geçeceksen PS5 satıp PC topla hem oyunları ucuz (veya malum yolla bedava) oynarsın hem de elinin altında diğer işlerin için sağlam bir PC de olmuş olur.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
selam suan ps5 kullaniyorum cogu ozel oyununu oynayip bitirdim ve artik yeni oyunlar almak istiyorum ama ps store'da oyunlar inanilmaz derecede pahali street fighter 6 almak istiyorum ps store'da 2129 TL xbox'ta ise 509 TL birsuru oyun daha boyle sizce xbox series x'e gecmeli miyim ?

Xbox'a zam gelmeyeceğine eminsin yani?

Top Bottom