Neler Yeni

Psikoloğa çok ihtiyacım var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
HasHoca
7 aydır psikoloğa gitmiyorum hayatımda bir şeyleri değiştiremiyorum diye. Diyetisyeni de bıraktım, sadece az yemeye çalışıyorum. Psikoloğa normalde sözünü dinlemesem bile haftada bir gitmem lazım ama aylık masrafı 12000 TL'ye gelecek. Ben de çok para harcadım son zamanlarda, elime geçen para 2 ayda bir psikiyatriye ve yeme/içme, kişisel ihtiyaçlara, BağKur primine gidiyor. İşsizim. Her yere başvurdum ama işe alınmadım. (Kendi alanımda, torpilim yok, artık yavaş yavaş mühendislik bilgilerini de unutmaya başladım)

Valla ne yalan söyleyeyim, psikolojim çok bozuk. Tonla ilaç içiyorum, zerre kadar faydasını görmedim. Sadece tek bir ilaç işe yaradı rahatlamamda, o da akyuvar hücrelerimi bitirecekti neredeyse. Bipolarım, psikozum var ve incelim. Ne yapsam bilmiyorum, sıcaktan evden de çıkasım gelmiyor, evde oturmaktan da nefret ediyorum. Kimsem yok denebilir, yalnız bir adamım. Üniversite ve liseden 1 arkadaşım bile kalmadı geriye. Keşke psikolojim için bir çare olsa da düzelsem.
Hocam bence gidin spor salonuna yazılın , 1 ay deneyin . Bende psikolojimi bu şekilde düzeltiyorum belki sizdede işe yarar 😁

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Rick Baba
Turşu Rick 😎

kenobi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir
Benimde gitmem gerekiyor sanırım ırkçı şakaları görünce duygulanıyorum şaka değil aniden bi ağlama hissi falan geliyor sonra bi sigara yakıyorum güneşin doğuşunu seyderiyorum ve yine güne başlıyorum
Kürt müsün

Top Bottom