Neler Yeni

PSN Hesabım çalınmış olabilirmi?

Oggyard

80+
Merhaba arkadaşlar. ben geçen sene ps4 sattım. şimdi pc den tekrar girmeye çalışıyorum. ama şifre veya giriş kimliği yanlış diyor. (doğru olduğuna eminim) şifre sıfırlama e postası gönder diyorum. gelmiyor. çalınmış olabileceğinden korkuyorum. hesaba nasıl giriş yapabilirim?
edit: ps4 satarken hesabı sıfırlayıp satmıştım.

Son düzenleme:

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Şimdi tekrar deneyin belki sistemsel bir problem olmuştur

Oggyard

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi tekrar deneyin belki sistemsel bir problem olmuştur
Hocam sürekli denedim, şuanda denedim ama olmuyor, giremiyorum. Eski hattımı iş hattı için aileme vermiştim. Hattı bir geri alıp adamın numarasını bulmaya çalışacağım. Hesabımı geri istememin suç olacağını düşünmüyorum (eğer çaldıysa) çünkü sıfırlamıştım (galiba tam sıfırlayamadım) ve +hesap gibi bir şey belirtmemiştim.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Hocam sürekli denedim, şuanda denedim ama olmuyor, giremiyorum. Eski hattımı iş hattı için aileme vermiştim. Hattı bir geri alıp adamın numarasını bulmaya çalışacağım. Hesabımı geri istememin suç olacağını düşünmüyorum (eğer çaldıysa) çünkü sıfırlamıştım (galiba tam sıfırlayamadım) ve +hesap gibi bir şey belirtmemiştim.
Hesabı kaldırmışmıydın? Veya PS4'ü sıfırladın mı tam olarak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca PSN destek ekibine E-posta gönder veya ara, onlar yardımcı olur.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
ismail
Destek ekibiyle görüş.

Oggyard

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesabı kaldırmışmıydın? Veya PS4'ü sıfırladın mı tam olarak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca PSN destek ekibine E-posta gönder veya ara, onlar yardımcı olur.
hocam valla hatırlamıyorum ki tam bilmiyordum o zaman youtube den felan izleyerek sıfırlamıştım. ama galiba olmamış. az önce aramayı denemedim 0312 ile başlayan bir numarayı aramamı söylediler, arıyorum ama arama düşmüyor ne yapmam lazım?

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
hocam valla hatırlamıyorum ki tam bilmiyordum o zaman youtube den felan izleyerek sıfırlamıştım. ama galiba olmamış. az önce aramayı denemedim 0312 ile başlayan bir numarayı aramamı söylediler, arıyorum ama arama düşmüyor ne yapmam lazım?
Öğle gibi ara hocam. Belli bir saate kadar hizmet verirler.

Top Bottom