Neler Yeni

Çözüldü✓ Psu dan ses geliyor (sistem yeni)

ALTEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altuğ Demiralp
Sistemi daha dün aldım bir sıkıntı yoktu steamde oyun indirirken cızırtılı bi ses gelmeye başladı bir anda. Bilgisayarı hemen kapattım ona rağmen devam etti fişini çekince kesiliyor fişi takınca bilgisayar açılmasa bile ses geliyor. Ayrıca bir koku da geliyor plastik gibi. İnternette gördüklerime göre hep yük altında olan bi sesmiş fakat benimkinin yük altında olmasına gerek yok ses yapması için. İlk başta fana kablo değme sesi gibi geldi ama değil bence. Kasayı toplayan arkadaş biraz acemiydi.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
Sistemi daha dün aldım bir sıkıntı yoktu steamde oyun indirirken cızırtılı bi ses gelmeye başladı bir anda. Bilgisayarı hemen kapattım ona rağmen devam etti fişini çekince kesiliyor fişi takınca bilgisayar açılmasa bile ses geliyor. Ayrıca bir koku da geliyor plastik gibi. İnternette gördüklerime göre hep yük altında olan bi sesmiş fakat benimkinin yük altında olmasına gerek yok ses yapması için. İlk başta fana kablo değme sesi gibi geldi ama değil bence. Kasayı toplayan arkadaş biraz acemiydi.
psu marka modeli nedir?

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik

ALTEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Altuğ Demiralp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade etmeme değermi yada bileşenlere zarar verirmi cw için genelde sorun olmaz diyorlar bi anda başlayıp bi anda kesilmesi garibime gitti
Yani yine başladı ama hafif ben anlamdım bu işi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,386
Üyeler
141,829
Son üye
mthnbarut
Top Bottom