Neler Yeni

Psu mu değişmeliyim, monitör mü almalıyım

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Bütçe
2000
İyi akşamlar herkese, elimde frisby 600w 80+ psu var ve elime 2k gibi bir para geçti, psumda bir sorun vb. yok sadece kalitesiz olduğu için sistemimi çöp etme ihtimalini düşünüyorum. Kaliteli bir psu alıp elimdekini satmalı mıyım yoksa para israfı mı olur?
Eğer psu değişimi yapmama gerek yoksa parayı monitör için kullanmayı düşünüyorum çünkü kullandığım monitör eski, ama psu alırsam monitör alamicam. Yorumlarınızı bekliyorum, ne kadar çok fikir duyarsam o kadar iyi

Son düzenleme:

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Platinum
monitör al

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572

Bünyamina

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ege Gökçe
İyi akşamlar herkese, elimde frisby 600w 80+ psu var ve elime 2k gibi bir para geçti, psumda bir sorun vb. yok sadece kalitesiz olduğu için sistemimi çöp etme ihtimalini düşünüyorum. Kaliteli bir psu alıp elimdekini satmalı mıyım yoksa para israfı mı olur?
Eğer psu değişimi yapmama gerek yoksa parayı monitör için kullanmayı düşünüyorum çünkü kullandığım monitör eski, ama psu alırsam monitör alamicam. Yardımlarınızı bekliyorum
Dostum bildiğim kadarıyla 80+ sertifikası olan psular çok extreme bir durum olmadığı sürece herhangi bir sorun çıkarmıyor. Monitör almanı tavsiye ederim ama 2k bütçede adam akıllı monitör bulabileceğinden şüpheliyim para biriktirme sürem uzun demişsin o yüzden işin zor diyeyim sana.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Dostum bildiğim kadarıyla 80+ sertifikası olan psular çok extreme bir durum olmadığı sürece herhangi bir sorun çıkarmıyor. Monitör almanı tavsiye ederim ama 2k bütçede adam akıllı monitör bulabileceğinden şüpheliyim para biriktirme sürem uzun demişsin o yüzden işin zor diyeyim sana.
evet hocam maalesef, ya ikinci el bakıcam ya da üzerine az biraz bir yerlerden bulup eklicem, öneri için teşekkürler

r4NG3r

80+ Silver
Monitor al gec bende frisby kasanin icindeki isimsiz psu var 7 senedir sorun cikarmadi hala calisiyor

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Eğer psu değişimi yapmama gerek yoksa parayı monitör için kullanmayı düşünüyorum çünkü kullandığım monitör eski, ama psu alırsam monitör alamicam. Yorumlarınızı bekliyorum, ne kadar çok fikir duyarsam o kadar iyi
Monitör daha mantıklı Olabilir

Top Bottom