Neler Yeni

Yardım Psu önerisi msi 750w rajintek 850w mı ?

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bütçe
3500
Arkadaşlar ddr5 sistem diziyorum.
Parçalar 4070 süper 7800x3d beyaz full kasa diziyorum psu beyaz olmasına gerek yok diye düşünerekten sizce sadece hepsiburadan üzerinden olacak şekilde hangi psu daha iyidir

Ayrıca bir de sıvı soğutma arıyorum başlık ile fotoğraflar uyuşmuyor infinity fan olanı istiyorum ama başlık mı geçerli olur satıcı her ne kadar başlığı göz önünde bulundurun dese de tereddütteyim

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
ozan başaran
hocam rajintek iyi bir psuya benziyor iç yapısı falan kaliteli fakat psu tier listte geçmediği için önermem doğru olmaz. ben olsam corsair rm850e alırdım mediamarkta 4300tlye satılıyor.
soğutucu olarak nzxt krakenle benzer soğutucular hangisinin görünümünü beğendiyseniz onu alabilirsiniz. deepcool mystique 360 da bakabilirsiniz en üst seviye sıvı soğutucudur fakat hiçbiryerde stok kalmamış sanırım

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam rajintek iyi bir psuya benziyor iç yapısı falan kaliteli fakat psu tier listte geçmediği için önermem doğru olmaz. ben olsam corsair rm850e alırdım mediamarkta 4300tlye satılıyor.
soğutucu olarak nzxt krakenle benzer soğutucular hangisinin görünümünü beğendiyseniz onu alabilirsiniz. deepcool mystique 360 da bakabilirsiniz en üst seviye sıvı soğutucudur fakat hiçbiryerde stok kalmamış sanırım
Ustam şöyle bütün nakiti diğer parçalara harcadım ve hb nin 12 ay peşin fiyatına taksit imkanıyla kalan 3 parçamı almak istiyorum.
Bunlar anakart, psu ve sıvı soğutma o yüzden mecbur hb den almam lazım diğer 2si beyaz olacak ama psu zaten arkada kalacağı için çokta önemli değil diye düşünüyorum.Evet soğutucu da bir çok alternatif var ama lianli infinity 7x fan var nzxt h9flow ile kullanılacağı için aynı olsun diye düşünmüştüm

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
ozan başaran
Ustam şöyle bütün nakiti diğer parçalara harcadım ve hb nin 12 ay peşin fiyatına taksit imkanıyla kalan 3 parçamı almak istiyorum.
Bunlar anakart, psu ve sıvı soğutma o yüzden mecbur hb den almam lazım diğer 2si beyaz olacak ama psu zaten arkada kalacağı için çokta önemli değil diye düşünüyorum.Evet soğutucu da bir çok alternatif var ama lianli infinity 7x fan var nzxt h9flow ile kullanılacağı için aynı olsun diye düşünmüştüm
hepsiburada şartsa bir şey diyemem hocam o zaman dediğiniz gibi lian li alın psu olarakta a750gl önerebilirim

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
hepsiburada şartsa bir şey diyemem hocam o zaman dediğiniz gibi lian li alın psu olarakta a750gl önerebilirim
Msi ses konusunda nasıldır peki sessiz olmasını istiyorum da

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet
hocam bende Liquid Freezer II 240 versiyonu var ryzen 7 5700x de kullanıyorum oyunlarda 60 dereceyi geçmiyor fan devriler %40 %50 civarında kullanıyor aşırı sessiz çalışıyor bende almadan önce bayağı araştırmıştım iyi ki bunu almışım dedim bence o sıvı soğutucuya o kadar para vereceğinize daha az verip çok daha iyisini satın alabilirsiniz zaten biraz araştırırsanız artic firmasının piyasadaki en iyi soğutuculardan biri olduğu görürsünüz 360mm versiyonun incelemesi
kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim pişman olmazsınız

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
msi hakkında bir inceleme göremedim hocam fakat redditte alınabilir denmiş. tabi çok daha iyi alternatifleri var fakat alınmayacak bir model de değil
Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bende Liquid Freezer II 240 versiyonu var ryzen 7 5700x de kullanıyorum oyunlarda 60 dereceyi geçmiyor fan devriler %40 %50 civarında kullanıyor aşırı sessiz çalışıyor bende almadan önce bayağı araştırmıştım iyi ki bunu almışım dedim bence o sıvı soğutucuya o kadar para vereceğinize daha az verip çok daha iyisini satın alabilirsiniz zaten biraz araştırırsanız artic firmasının piyasadaki en iyi soğutuculardan biri olduğu görürsünüz 360mm versiyonun incelemesi
kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim pişman olmazsınız
Beyazını bulamıyorum olanda dümdüz model 9k fiyatı var. Zaten 5k civarı bulsam beyaz arctic alıp geçeceğim ilk aklımda olan oydu hatta son zamanlarda indirime giren modellerde beyaz çıkmamıştı çıksaydı çoktan almıştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
935,798
Üyeler
147,014
Son üye
wissy