Neler Yeni

PSU'dan gelen elektrik sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uday Keklikci
Ya benim de direkt psu dan geliyorda onu çıkarınca yapmıyor belki de ekran kartı yük bindirdiği için yapıyordur. Aman neyse ne artık ya sorun psu dansa ilerde degistiririz artık. Eyvallah yine de.🙂
Hocam merhaba konuyu hortlatıyorum ama kafama çok takıldı. Bu saatte yazmamın sebebi de kafama çok takılması. Şimdi bende sizin attığınız videodaki ses herhangi bir oyuna girince çıkıyor. Mesela stranded deep te. Ama herhangi bir oyuna girmediğim de masaüstünde ya da google de dolaştığım da kesik kesik elektrik sesine benzer bir ses geliyor.

Hatta kasamda ön tarafta bulunan jak girişine kulaklık taktığımda da bu ses geliyor. Kulaklıktan aynı kasadan gelen kesik kesik elektrik sesine benzer ses geliyor. (Size zahmet sizde dener misin kasanın ön tarafındaki jak girişine kulaklık takar mısınız acaba sizde de geliyor mu?)

Acaba sizce garantiye yollamam gerekir mı? Ses çok az geliyor. Çok duyulmuyor yani. Sizin bilgisayarda ses de bir artış oldu mu? Ve kulaklıktan da aynı sesin gelmesi baya kafama takıldı. Ama arka taraftaki ses çıkışlarına taktığım da o ses gelmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uday Keklikci
ses gelmeye devam ediyor dediğim gibi psu kaynaklı bende
Acaba sizde yazdığımı deneyebilir misin? Ön jak girişine kulaklık takar mısınız? Acaba sizden de psu dan gelen seslerin aynısı kulaklıktan geliyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kurcalamak istemem zira pek anlamıyorum ama ben psuya kulağıma dayadığımda duyuyorum sadece yani net bi şekilde ses psudan gleiyor
Acaba sizde yazdığımı deneyebilir misin? Ön jak girişine kulaklık takar mısınız? Acaba sizden de psu dan gelen seslerin aynısı kulaklıktan geliyor mu?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,067
İsim
umut şahin
Arkadaşlar gamegarajdan sistem sipariş etmiştim dün kurulumunu yaptık psudan videodaki gibi bir akım sesi geliyor pc'mi kuran bilgisayarcı abimiz bunun bi süre sonra bozulacağını söyledi başka bir arkadaşımsa coil whine olduğunu ses harici bi sorun yaşamıcağımı söyledi şuanda da sistemi kargoya gönderip 2 hafta beklemek istemiyorum açıkcası napmam gerek sizce?

knkm coil whine dır bu ses yüksek ihtimalle ıslık ve elektirik sesi gibi bir ses değilmi coil whine sesi kartın bozulacağı değil sarımın da ki boşluklardan dolayı olan bobin ötmesi dir bu hiç bir sorun yaratmaz bozulacağı anlamına gelmez merak etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uday Keklikci
knkm coil whine dır bu ses yüksek ihtimalle ıslık ve elektirik sesi gibi bir ses değilmi coil whine sesi kartın bozulacağı değil sarımın da ki boşluklardan dolayı olan bobin ötmesi dir bu hiç bir sorun yaratmaz bozulacağı anlamına gelmez merak etme
Ya ben ön jak girişine kulaklık takınca da aynı coil whine sesi çıkıyor kulaklıktan. Ama arka tarafta ki girişe takınca olmuyor sizce bu normal mi?

Top Bottom