Neler Yeni

PSU'dan gelen elektrik sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Sadece psu yu gönderdin demi?
Yok ben ilk bi göndermiştim devre elemanlarından deyip geri yolladılar sallamadılar pek. Sonra şikayetvara yazdım hemen döndüler ve kendileri değiştirmeyi teklif ettiler. Ben de gönderdim değiştirmişler sözde ama bakalım yarın elimize ulaşınca belli olacak.İkisinde de komple yolladim.

rtx 3090

80+ Silver
Arkadaşlar gamegarajdan sistem sipariş etmiştim dün kurulumunu yaptık psudan videodaki gibi bir akım sesi geliyor pc'mi kuran bilgisayarcı abimiz bunun bi süre sonra bozulacağını söyledi başka bir arkadaşımsa coil whine olduğunu ses harici bi sorun yaşamıcağımı söyledi şuanda da sistemi kargoya gönderip 2 hafta beklemek istemiyorum açıkcası napmam gerek sizce?

Coil whine sorun olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Beyler yeni gelende de aynı sorun var. Değiştirdik sorun yok dediler ama aynı yine.Napayim sizce uğraşmaya değer mi yoksa gittiği yere kadar kullanayayım mı?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Beyler yeni gelende de aynı sorun var. Değiştirdik sorun yok dediler ama aynı yine.Napayim sizce uğraşmaya değer mi yoksa gittiği yere kadar kullanayayım mı?
Psu kötü ozaman knk bence dursun yeni bir psu alırsın

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Ya yok değiştirdik bundan ses gelmiyor deyip tekrar böyle birsey yollamaları canımı sıktı. Zaten kötü olduğunu ben de biliyorum.
Değiştirmişlerdir diye düşünüyorum üstündeki etikete küçük bir nokta koysaydınız gelen psu nun sizin olup olmadığını anlardınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya yok değiştirdik bundan ses gelmiyor deyip tekrar böyle birsey yollamaları canımı sıktı. Zaten kötü olduğunu ben de biliyorum.
Bu ses sadece yükte mi geliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Değiştirmişlerdir diye düşünüyorum üstündeki etikete küçük bir nokta koysaydınız gelen psu nun sizin olup olmadığını anlardınız.
O anlık aklıma gelmedi ya. Ama ekran kartı pini ayrıktı bu geleninki bütün haldeydi ben ayırdım.Değiştirdiyseler de sıfır takmamışlardır belki. Neyse günahlarını almayayım ama sonuç olarak çözüme ulaşamadı.

Bu ses sadece yükte mi geliyor?
Yok açınca direkt başlıyor. Aksine Yükte ekran kartı fanından pek duyulmuyor.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
O anlık aklıma gelmedi ya. Ama ekran kartı pini ayrıktı bu geleninki bütün haldeydi ben ayırdım.Değiştirdiyseler de sıfır takmamışlardır belki. Neyse günahlarını almayayım ama sonuç olarak çözüme ulaşamadı.

dostum o muhtemelen her psuda oluyor sende de var bende de var diğer arkadaş da da var dediğim gibi ben garanti süresi boyunca kullanıp daha sonra değiştireceğim kulaklık takınca duyulmuyor bile zaten ses

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
dostum o muhtemelen her psuda oluyor sende de var bende de var diğer arkadaş da da var dediğim gibi ben garanti süresi boyunca kullanıp daha sonra değiştireceğim kulaklık takınca duyulmuyor bile zaten ses
Aynen bence de herkeste var ama biz takıntılı olduğumuz için duyuyoruz diğerlerine normal geliyor,hissetmiyorlar.

climaxbae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Berk

Bro bence rahatsız etmiyorsa boşver keyfine bak pc almışssın sefasını sür duyulması zor olan bi sese takılma garantisi bitmeden satar farklı psu alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Beyler bugün bir de ekran kartının powerini çıkartıp da deneyeyim dedim ilginç şekilde cızırtı gelmedi. Ekran kartında mı acaba sorun. Siz de bir deneyebilir misiniz bu şekilde?Ekran kartı coil whine da olabilir belki.

Top Bottom