Neler Yeni

PSU'dan gelen elektrik sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz

Ekler

• EAE7C5E2-2C32-447F-AEBF-8B57642DD8F1.jpeg
    EAE7C5E2-2C32-447F-AEBF-8B57642DD8F1.jpeg
    63.9 KB · Hit: 50

climaxbae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Berk
Hmm ben sistemi kurdum ama youtubedaki videolardan daha az fps alıyorum driver boosterla kurmuştum driverları temiz kurulum yapıp tekrar deniceğim sen de bu tarz bi sıkıntı oldu mu?

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Bende de var benzer bi ses 2 aydır sıkıntısız kullanıyorum sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Hmm ben sistemi kurdum ama youtubedaki videolardan daha az fps alıyorum driver boosterla kurmuştum driverları temiz kurulum yapıp tekrar deniceğim sen de bu tarz bi sıkıntı oldu mu?
O konuda bir sıkıntı yaşamadım.

climaxbae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Berk
Uygunsuz dil

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Bende de var benzer bi ses 2 aydır sıkıntısız kullanıyorum sistemi
benim şöyle bir planım var 2 yıl sonra üniversitede olacağım zaten satma ihtimalim var sistemi eğer satmassamda güç kaynağını değiştireceğim garantisi bitince
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim şöyle bir planım var 2 yıl sonra üniversitede olacağım zaten satma ihtimalim var sistemi eğer satmassamda güç kaynağını değiştireceğim garantisi bitince
garanti süresi boyunca kullanın bence sorun çıkarsa gamegaraj bana güveni verdi çözerler

climaxbae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Berk
Mesaj otomatik birleştirildi:

garanti süresi boyunca kullanın bence sorun çıkarsa gamegaraj bana güveni verdi çözerler
psu dert değil bence de düşük fps almam canımı sıktı

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar

climaxbae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Berk

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Knk psu çok iyi değil satarsın yeni bir psu alırsın. Ha aldığında çıkmıyacakmı tabii ki çıkma ihtimali var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Benimki bir gelsin bakalım sorun hallolmuş olursa bence siz de gönderin derim. Gayet ilgililer ama sonucu bir görmek lazım.

climaxbae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Berk
Benimki bir gelsin bakalım sorun hallolmuş olursa bence siz de gönderin derim. Gayet ilgililer ama sonucu bir görmek lazım.
Beni herhangi bir platformdan ekleyip sonucu iletebilir imisin?

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Gamegaraj aigo güç kaynağının çok görülen bir problemi diyebilirim. Aynı sıkıntı bende de vardı garantiye yolladım devre elemanlarından geliyor deyip geri yolladılar. Geçen hafta şikayetvara yazınca hemen arayıp sorun güç kaynağındansa değiştirelim dediler Perşembe tekrar yolladım bakalim ne olacak. Ama çok kişiden duydum bu problemi aigo marka zaten pek güven vermiyor. Sorunum düzeltilse bile en yakın zamanda başka bir güç kaynağı almayı planlıyorum.
Hocam küçücük bir ses için değmez ama.

Top Bottom