Neler Yeni

PTT Kargo Nilüfer PKIM şubesi

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
Arkadaşlar bu gün gece 12de aliexpressten aldigim klavyem bursa nilüfer ptt genel dagitim pkim e ulaştı gerçekten çok hizli geldi 7 8 gün oldu ama sıkıntı şu ki bu şube kargoyu teslim etmiyormus, baskasina teslim edebiliyormus, cok yavas getiriyormus (10 20 gün gibi) bu şubeden kargosj dağıtılıp boyle bir şey yaşayan var mı?

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Arda
Arkadaşlar bu gün gece 12de aliexpressten aldigim klavyem bursa nilüfer ptt genel dagitim pkim e ulaştı gerçekten çok hizli geldi 7 8 gün oldu ama sıkıntı şu ki bu şube kargoyu teslim etmiyormus, baskasina teslim edebiliyormus, cok yavas getiriyormus (10 20 gün gibi) bu şubeden kargosj dağıtılıp boyle bir şey yaşayan var mı?
Hocam ben karambit olsun kart siparişlerim olsun olsun başka siparişlerim olsun nilüfer şubesine geldikten sonra 2-3 gün içerisinde eğer pek yoğunluk yada sıkıntılı bir durum yoksa ertesi günü teslim edildi kargolarım.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben karambit olsun kart siparişlerim olsun olsun başka siparişlerim olsun nilüfer şubesine geldikten sonra 2-3 gün içerisinde eğer pek yoğunluk yada sıkıntılı bir durum yoksa ertesi günü teslim edildi kargolarım.
inşallah benimde öyle olur hocam ya benim ilçedeki şubede olsa kendim gider alirim ama Nilüferi bilmiyorum gelmezse orasi kötü

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Arda
inşallah benimde öyle olur hocam ya benim ilçedeki şubede olsa kendim gider alirim ama Nilüferi bilmiyorum gelmezse orasi kötü
Klavyede herhangi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum hocam. Gitseniz yüksek ihtimal dağıtımda derler anca 1 saat kala gitmeniz gerekir bence gereksiz bir uğraş olur en kötü 2 gün gelmedi o zaman gidin derim şubeye hocam.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
Klavyede herhangi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum hocam. Gitseniz yüksek ihtimal dağıtımda derler anca 1 saat kala gitmeniz gerekir bence gereksiz bir uğraş olur en kötü 2 gün gelmedi o zaman gidin derim şubeye hocam.
yok hocam uğraşmam gidip bursada gittigim yerler var ama neresi neresi bilmiyorum gidip kaybolmaktansa gerekirsa bir ömür kargomu beklerim

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
kesinlikle benimde tercihim bu nilüfer 2 saat uzakta onun yerine spor salonuna gitmeyi tercih ederim.
neyse hocam teşekkür ederim iyi gunler aksamlar geceler dilerim umarim salı ya da çarşambaya kadarda gelmiş olur

Farex

80+ Bronze
Kardeşim konumun nerde ben bilmiyorum ama pim in ben çok yakınında yaşıyorum konak mahallesinde 2-3 gün içinde dağıtıma çıkıyor pkım e vardığında.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
Kardeşim konumun nerde ben bilmiyorum ama pim in ben çok yakınında yaşıyorum konak mahallesinde 2-3 gün içinde dağıtıma çıkıyor pkım e vardığında.
tamamdir sagolun niluferden benim yaşadığım yere 34 dk gösteriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,472
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom