Neler Yeni

Yardım Ptt kargo ürün teslim edilemedi

Can...

80+ Platinum
arkadaşlar abdullah Abi nin etkinliğinden z 490 i unify anakart ı almıştım dün geldi adam annem yatıyormuş sessizde kalmış telefonu zeki kargocu arkadaş ta kapıyı çalmadığı için duyan olmamış nerden biliyorsun diye sormayın uzamasın yazı neyse bugünde çıktı dağıtıma 12 gibi kargonuz şubeye gönderildi dedi neymiş yokmuşum evde gelen giden olmadı ürün şubede şimdi asıl sorum bu ürün geri gönderilir mi acaba yarın müşteri hizmetleri de zort çünkü şubeyi arıyorum açan yok wp den desteğe bağlanıyorum 2 gündür sistem bozuk ne yapacağım bilemedim yarın gideceğim şubeye de geri gönderirler diye korkuyorum istanbul a

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
arkadaşlar abdullah Abi nin etkinliğinden z 490 i unify anakart ı almıştım dün geldi adam annem yatıyormuş sessizde kalmış telefonu zeki kargocu arkadaş ta kapıyı çalmadığı için duyan olmamış nerden biliyorsun diye sormayın uzamasın yazı neyse bugünde çıktı dağıtıma 12 gibi kargonuz şubeye gönderildi dedi neymiş yokmuşum evde gelen giden olmadı ürün şubede şimdi asıl sorum bu ürün geri gönderilir mi acaba yarın müşteri hizmetleri de zort çünkü şubeyi arıyorum açan yok wp den desteğe bağlanıyorum 2 gündür sistem bozuk ne yapacağım bilemedim yarın gideceğim şubeye de geri gönderirler diye korkuyorum istanbul a
Cumartesi öğlene kadar açık dağıtıma çıkmadan önce yakalamak istersen açılıştan 30 dk önce orada ol. Ve arka depo kapılarında bekle orada dağıtım için hazırlanıyorlar oradan teslim alırsın

Bahadır07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Bahadır07
Tekrar dağıtııma çıkarırlar mı kargoyu bilmem ama şubeden teslim alabilirsin

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cumartesi öğlene kadar açık dağıtıma çıkmadan önce yakalamak istersen açılıştan 30 dk önce orada ol. Ve arka depo kapılarında bekle orada dağıtım için hazırlanıyorlar oradan teslim alırsın
muhtemelen aynı adam geldi çünkü ilk geldiğinde yoktum ben adam aradı beni annem uyuyormuş aradım açma sonra uyuyorum diye mesaj gelince evde varlar dedim gitmeden aradım geri adam döndü tabi sivri zeka zile basmamış o panikle benimde aklıma gelmedi zili çal diye muhtemelen o adam dı yine baktı yine buna getirdik uğramadan gitti heralde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar dağıtııma çıkarırlar mı kargoyu bilmem ama şubeden teslim alabilirsin
şube açsa telefonumu diyeceğim zaten de çıkarmayın dağıtıma diye taşımadayken bir şey olacak diye korkuyorum zırt pırt geziyor çünkü

Top Bottom