Neler Yeni

PttAvm güvenilir mi?

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Arkadaşlar bir ürün almayı planlıyorum. Akakçeden bakdığımda en ucuz pttAvm diye bir sitede gözüküyor. Bu site güvenilir mi? Kargom kaç günde gelir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Eren Dönmez
Değil kesinlikle önermem daha önce sipariş ettiğim üründen dolayı böyle söylüyorum.

o1FeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Görkem Fidan
PTTAvm güvenilir mi evet güvenilir. (Kendi mağazamız vardı) Ama bazı satıcılar güvensizlik verebiliyor biraz araştırarak almanızı öneririm

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Arkadaşlar bir ürün almayı planlıyorum. Akakçeden bakdığımda en ucuz pttAvm diye bir sitede gözüküyor. Bu site güvenilir mi? Kargom kaç günde gelir?
güvenilirim hocam bir kere alışveriş yapmıstım 3 günde elime ulaşmıştı

LethaX

80+ Bronze
Henüz geçen hafta alışveriş yaptım sıkıntısız sorunsuz teslim ettiler. Yani istisnalar dışında bence güvenilir.

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alacağım ürün bu arkadaşlar satıcı güvenilir mi bilmiyorum.

emred07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Pttavm kesinlikle guvenilir DEĞİL. Şikayetvar da da konu acmislar. Aynisini yasiyorum suan. Kesinlikle önermem. Satici iadeyi onayladı fakat 2-4 gün dedikleri halde 5. Gün oldu para yatmiyor. 4 kere aradim şikayet yazdim hiç orali olmuyorlar. Her şikayet yazdiklarinda yine bekletiyorlar. Paranizi kullanabildikleri kadar kullanmak dertleri. Olan size oluyor para yatmadigi icin bekliyorsunuz ve alacaginiz ürün fiyati artiyor ve bu onlarin hic umurlarinda değil. Tavsiyem n11, trendyol, hepsiburada gibi yerler olsun Satici ürünleri yolluyor ama yanlış gönderiyor iade ediyorlar ama bu sefer pttavm engeline takiliyorsunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,385
Üyeler
157,063
Son üye
Fl4ie
Top Bottom