Neler Yeni

Yardım PUBG Mobile için parmaklık önerisi

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Bütçe
200
Selamlar,
PUBG Mobile için parmaklık arıyorum, zoinco marka aldım (50₺) 20 günlük kullanımda alt kısımları söküldü.
Kullanıp memnun kaldığınız parmaklık önerisinde bulunur musunuz ?
Teşekkürler.

Trendyol'da bakıldığında kaliteli gibi gördüğüm tek parmaklık (Yorumlarda 3-5 sorunlu ürün var);
Mobil Oyun Aksesuarları kategorisinde en çok satılan 10. ürün > Bhavestore Pubg Parmaklık (79 değerlendirme ile 4.4⭐, 541 favori) 129,99₺

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,432
İsim
uwu
Selamlar,
PUBG Mobile için parmaklık arıyorum, zoinco marka aldım (50₺) 20 günlük kullanımda alt kısımları söküldü.
Teşekkürler.

Trendyol'da bakıldığında kaliteli gibi gördüğüm tek parmaklık (Yorumlarda 3-5 sorunlu ürün var);
Mobil Oyun Aksesuarları kategorisinde en çok satılan 10. ürün > Bhavestore PUBG Parmaklık (79 değerlendirme ile 4.4⭐, 541 favori) 129,99₺
telefon ne ? bazıları garip bi şekilde tam kaymıyor mobilde oynadığım zamanlar samsungda mükemmel kayan parmaklık redmide düzgün değildi

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon ne ? bazıları garip bi şekilde tam kaymıyor mobilde oynadığım zamanlar samsungda mükemmel kayan parmaklık redmide düzgün değildi
iPad 9.Nesil fakat parmaklık aldım ve şuana kadar sorun yaşamadım.

unlover

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Turkan
Selamlar,
Teşekkürler.

Mobil Oyun Aksesuarları kategorisinde en çok satılan 10. ürün > Bhavestore PUBG Parmaklık (79 değerlendirme ile 4.4⭐, 541 favori) 129,99₺
Aldınız mı memnun musunuz?

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldınız mı memnun musunuz?
Konu içerisinde belirttiğim bhavestore parmaklıktan aldım. 12-13 gündür kullanıyorum ve her akşam 2-3 saat oynuyorum, şuanlık her hangi bir yıpranma, sökülme gibi bir durum yok. Kayganlığı gayet iyi, hatta bazen fazla geliyor bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,378
Üyeler
151,887
Son üye
Emin00w
Top Bottom