Neler Yeni

Pubg Mobile'ı millet nasıl böyle akıcı oynuyor anlamıyorum.

mkrts88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muhammet Karataş
1- "Emülatörden dolayı kasma normaldir." diye bir cümle yazmayın lütfen biliyoruz çünkü.
2- Emülatör ayarları yapın vs de demeyin yaptık.

Youtube'da "Batur game" i duymuşsunuzdur. Belki ondan örnek vereceğim. Zannedersem adamın PCsi ,Amd 5600x + 16+16 Ram + Rtx 3090 şeklinde adam da kasma yok denecek kadar az.

Benim sisteme bakalım. Amd 5600G + 8+8 Ram (3200mhz) xmp etkin merak etmeyin + dahili ekran kartı

Dahili ekran kartı ile oynadım uzun zaman dedim harici ekran kartı alayım bir de

Rx 580 (2048sp modeli) normal 580'e göre yüzde 5 daha düşük performans

Rx 580 2048 sp vs 5600g gpu su arasında 3x fark var. ama emin değilim sanki 5600g ramden dolayı 3200mhz de çalışıtığı için belki daha seri :)

ama durum yine aynı,,, bire bir de hiç şansım yok :) kolun yok demeyin :) adam yakalşırken kasılıyor. adamı görünce aimi adamın üzerine götüremiyorum takılıyor.

hatta bir ara aimbot ile denedim. aimbot yani hile bildiğin anca yazılımsal olarak aimi adamın kafasına götürebiliyor

internet ping 20ms'lerde kablo ile bağlıyım.

Mesela youtuberlerı izliyorum adam odaya giriyor, arkasını dönüp adama ateş ediyor. Yani pusuya düştüğü halde pusucuyu vurabiliyor. Eminim ki, aynı olay, pusucu adamı görene kadar ölmüş oluyor.

Şimdi asıl soruya geçiyorum

Benim sistemde fena değil, o seviyede akıcı oynayabilmem için ne eksiğim var ?

Top Bottom