Neler Yeni

Öneri Pusat k3 pro nasıldır alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Osman
Bütçe
1500
Bütçe 1500 tl
Bunun haricinde önerebileceğiniz klavye varmı ne almalıyım çok kararsız kaldım

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
881
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bütçe 1500 TL
Full size ve Türkçe mekanik klavye ararken, araştırdım bir üründü.
Parasını kesinlikle hak etmeyen bir klavye yorumları çoktu. Bir de monster dan uzak durun diye çok uyardılar.
Amazonda çok fazla yurtdisi klavye var ama benim gibi full size ve Türkçe olsun dersen hp omen encoder alabilirsin. Kırmızı switch ve çok sessiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Full size ve Türkçe mekanik klavye ararken, araştırdım bir üründü.
Parasını kesinlikle hak etmeyen bir klavye yorumları çoktu. Bir de monster dan uzak durun diye çok uyardılar.
Amazonda çok fazla yurtdisi klavye var ama benim gibi full size ve Türkçe olsun dersen hp omen encoder alabilirsin. Kırmızı switch ve çok sessiz
Gamepower nasıldır peki

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
881
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Gamepower nasıldır peki
Onu da kullandım. Gamepower Ogre Blue Switch modeli. Kronik problemli. Tuşlarda bazen basmama yada çift basma olayı çok oluyor.
Numerik tuşları olmayan, Türkçe olmayan güzel mekanik klavyeler var Amazon da yurtdışı ürünler.
Ben HP Omen Encoder kullanıyorum, red switch cherry çok sessiz bir klavye. Eksileri tek renk yanıyor tuşlar sadece kırmızı. Bir de bilek desteği yok.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Arnold Ciwardagexer
Bütçe 1500 TL
2 yıl kadar kullandım berbat bir yay sesi var. Ayrıca Outemu switch kullanıyor. Kesinlikle onun yerine daha iyisi alınabilir. Ayrıca ek olarak Gamepower Rampage Gamebooster gibi markalardan uzak durun.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu da kullandım. Gamepower Ogre Blue Switch modeli. Kronik problemli. Tuşlarda bazen basmama yada çift basma olayı çok oluyor.
Numerik tuşları olmayan, Türkçe olmayan güzel mekanik klavyeler var Amazon da yurtdışı ürünler.
Ben HP Omen Encoder kullanıyorum, red switch cherry çok sessiz bir klavye. Eksileri tek renk yanıyor tuşlar sadece kırmızı. Bir de bilek desteği yok.
Peki bilek desteği olan num pad önemli değil olsa da olur olmasada başka ne önerebilirsiniz
Rgb olmalı benim için

Top Bottom