Neler Yeni

QCY T13 masaüstü bilgisayara nasıl bağlanır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin PALA
Yani nasıl bağlanıldığını biliyorum ama az biliyorum. Adaptör mü almak gerekiyormuş. Ne genelde herkes bunu öneriyor ama biraz pahalı geldi, daha ekonomik bir öneriniz var mıdır? Kulaklığım QCY T13 oyun oynayacağım ve şarkı dinleyeceğim, kötü de olsa mikrofonum var. Kulaklığın mikrofonunu kullanmayacağım.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,225
İsim
C Ş
Reklam Amaçlı Paylaşım
nomessage

Son düzenleme:

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Mecbur bluetooth adaptörü gerekli bağlamak için. Bu ürün işini görecektir. Her şey pahalı, naparsın.
18.00'da tık hızında kuponlardan 100 TL üstü 25 TL indirim yapanı da kullan biraz daha ucuzlar.
Reklam yapıyorsun bari düzgün öner be!

Mergen

80+ Bronze

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,225
İsim
C Ş
nomessage

Son düzenleme:

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Ne reklamı kardeşim. Düzgün önerdik zaten ne yaptık. Bilinmedik bir şey almaktansa markası olan bilindik bir şey al istedik. Ucuz bir şey alırsın yarın birgün bozulur, bağlantısı tutmaz sonra kim önerdi bunu bana dersin.
Dediğin markayı hiç duymadım :D

Darkone22

80+ Bronze
Yani nasıl bağlanıldığını biliyorum ama az biliyorum. Adaptör mü almak gerekiyormuş. Ne genelde herkes bunu öneriyor ama biraz pahalı geldi, daha ekonomik bir öneriniz var mıdır? Kulaklığım QCY T13 oyun oynayacağım ve şarkı dinleyeceğim, kötü de olsa mikrofonum var. Kulaklığın mikrofonunu kullanmayacağım.
Oyun oynayamiyorsun oyun seslerinde çok fazla gecikme oluyor

Top Bottom