Neler Yeni

QCY T13 vs Soundpeats Free2 Classic

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Abdullah Aydoğdu

Hangisi alınmalı? N11 kodlarıyla 2'si aynı fiyata geliyor. QCY T13 aşırı övülmüş ama Soundpeats de iyi diyorlar. Kulağım küçük olduğundan QCY'den çekiniyorum biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,874
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
qcy gecikme konusunda iyi oyun falan oynanacaksa oyun modu çok işe yarıyor.

Hasan344

80+ Gold
6 aydır T13 kullaniyorum ve aşırı memnun olduğumu söyleyebilirim. Bende normalde kablosuz kulaklıklar çok bas ağrısı yapıyor ama bu modelde hiç bir sorun yaşamadım. Ses kalitesi güzel gecikme sorunu yok gibi bir şey.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
qcy gecikme konusunda iyi oyun falan oynanacaksa oyun modu çok işe yarıyor.
6 aydır T13 kullaniyorum ve aşırı memnun olduğumu söyleyebilirim. Bende normalde kablosuz kulaklıklar çok bas ağrısı yapıyor ama bu modelde hiç bir sorun yaşamadım. Ses kalitesi güzel gecikme sorunu yok gibi bir şey.
Hocalar T13 konusunda tek çekincem kulaklarım çok küçük. Küçük kulaktan düşer falan diyorlar. Çok mu büyük T13?

Golf 4 R32

80+ Silver

Hangisi alınmalı? N11 kodlarıyla 2'si aynı fiyata geliyor. QCY T13 aşırı övülmüş ama Soundpeats de iyi diyorlar. Kulağım küçük olduğundan QCY'den çekiniyorum biraz.
Fiyatları çok saçma https://www.akakce.com/bluetooth-ku...Izaea8JwpJTqSnYLdk-i1DnIF8861B0xoCiz0QAvD_BwE

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,874
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Hocalar T13 konusunda tek çekincem kulaklarım çok küçük. Küçük kulaktan düşer falan diyorlar. Çok mu büyük T13?
kulaktan kulağa değişir o. ben bugüne kadar küçüklü büyüklü 10 dan fazla tws kulaklık kullandım hiçbiri kulağımdan düşmedi kulağım aşırı küçük olmasına rağmen senin kulağında düşer düşmez bir şey demek mantıksız olur denemeden bilemeyiz maalesef.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kulaktan kulağa değişir o. ben bugüne kadar küçüklü büyüklü 10 dan fazla tws kulaklık kullandım hiçbiri kulağımdan düşmedi kulağım aşırı küçük olmasına rağmen senin kulağında düşer düşmez bir şey demek mantıksız olur denemeden bilemeyiz maalesef.
Deneyince de iade edilemiyor. :D Öyle bir sıkıntı var.

Hasan344

80+ Gold
Çok büyük değil bence. Benimde kulağım büyük değil ve o tarz bir sıkıntı olmuyor.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
İbrahim
Kulaklığı aldığında içinden Büyük, orta, küçük silikon ipuçları çıkıyor zaten. Yine de siz bilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,718
Üyeler
151,786
Son üye
strafiink1
Top Bottom