Neler Yeni

Qhd ips monitör önerisi

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş
Üsteki dell o paraya değmez 2k 27 inç alıyorsan zaten hikaye oyunu oynicaksın diye düşünüyorum o zaman 144hz bile yeter 280hz felan para vererek paran çok olsa bile yazık etme derim
https://www.gaming.gen.tr/urun/3310...ms-qhd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/ bu monitör şuan en fp 2k monitör bunu al derim. Bide üsteki beyaz monitörü gereğinden baya fazla övülmüş güzel monitör ama o fiyat fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/3569...hd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/buda üsteki dellin bi tık üst seviyesi

Genelde hikayeli oyun oynayacağım ama arada arkadaşlarımla rekabetçi fpse dayalı oyunlar da oynayacağım tabi o yüzden 240hz monitör almak daha mantıklı olur diye düşünmüştüm ben ama son attığınız dell modeline de bakayım o zaman ben teşekkürler :) aslında çok arada kaldım 4k mı Qhd mi alayım diye 4070ti super ekran kartı için hala tam yüzde yüz karar verebilmiş değilim ama biraz daha qhd monitöre yakınım o yüzden qhd monitör araştırması yapıyorum :)

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Batuhan
Genelde hikayeli oyun oynayacağım ama arada arkadaşlarımla rekabetçi fpse dayalı oyunlar da oynayacağım tabi o yüzden 240hz monitör almak daha mantıklı olur diye düşünmüştüm ben ama son attığınız dell modeline de bakayım o zaman ben teşekkürler :) aslında çok arada kaldım 4k mı Qhd mi alayım diye 4070ti super ekran kartı için hala tam yüzde yüz karar verebilmiş değilim ama biraz daha qhd monitöre yakınım o yüzden qhd monitör araştırması yapıyorum :)
Sadece Hikayeli Oyunlar Oynuyorsan 4K Güzel Giderdi Doğrusu Ama 2K Alıp Hem FPS , Hem Hikayeli Oyunlar Oynuyabilirsin .

Tavsiye Ederim Alın Hocam .

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş
Sadece Hikayeli Oyunlar Oynuyorsan 4K Güzel Giderdi Doğrusu Ama 2K Alıp Hem FPS , Hem Hikayeli Oyunlar Oynuyabilirsin .

Tavsiye Ederim Alın Hocam .

Sadece delle bağlı kalmayabilirim iki tane daha model bulmuştum önceki mesajlarda belirtmiştim lg 27gr83q-b ve gigabyte m27q-x modelleri 4-5k daha ucuza 240hz monitörler bu modeller hakkında bilginiz ve fikriniz var mı peki :)

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Batuhan
Sadece delle bağlı kalmayabilirim iki tane daha model bulmuştum önceki mesajlarda belirtmiştim lg 27gr83q-b ve gigabyte m27q-x modelleri 4-5k daha ucuza 240hz monitörler bu modeller hakkında bilginiz ve fikriniz var mı peki :)
Dell'e Göre Düşük Kalıyorlar Ama Tercih Meselesi .

4K UHD 144Hz Düşünürsen Bunu Tavsiye Ederim O Dellin Fiyatına .

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş
Dell'e Göre Düşük Kalıyorlar Ama Tercih Meselesi .

4K UHD 144Hz Düşünürsen Bunu Tavsiye Ederim O Dellin Fiyatına .

Ya 4k işi gerçekten kafamı çok karıştırıyor bir bilsen :D Qhd ara çözünürlük direkt 4k al oyun deneyimi bambaşka diyenler oldu :) Bir yandan da dlss fg vesaire 4k için 4070ti super ne kadar götürür onu düşünüyorum :) Hikaye tabanlı oyunlarda bambaşka bir deneyim oluyormuş cidden 4k ile

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Draq123
Gigabyte güzel lg kötü

Ya 4k işi gerçekten kafamı çok karıştırıyor bir bilsen :D Qhd ara çözünürlük direkt 4k al oyun deneyimi bambaşka diyenler oldu :) Bir yandan da dlss fg vesaire 4k için 4070ti super ne kadar götürür onu düşünüyorum :) Hikaye tabanlı oyunlarda bambaşka bir deneyim oluyormuş cidden 4k ile
4k aldınmı cs valo oynayamassın 32 inç kocaman

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Batuhan
FPS Oyunu Oynamayacaksan UHD AL Geç Hocam .

Dedikleri Doğru Bu Arada 4K Hikayeli Oyunlarda Aşırı Fark Yaratıyor .

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş
Gigabyte güzel lg kötü
Lgde herhangi bir kronik problem mi var ghosting vesaire gibi kötü yanı nedir ? Gigabyte modeli daha ucuz zaten o yüzden sordum :)

Gigabyte güzel lg kötü

4k aldınmı cs valo oynayamassın 32 inç kocaman
32 inç bana da büyük geliyor ama 28 inç modeller de varmış galiba o da 4k için fazla mı küçük oluyor keskinlik açısından vesaire ?

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Draq123
Lgde herhangi bir kronik problem mi var ghosting vesaire gibi kötü yanı nedir ? Gigabyte modeli daha ucuz zaten o yüzden sordum :)

32 inç bana da büyük geliyor ama 28 inç modeller de varmış galiba o da 4k için fazla mı küçük oluyor keskinlik açısından vesaire ?
Lgnin renk tonunu sevmeyebiliyor bazı insanlar o yüzden dedim bide fiyat olarak kötü

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175