Neler Yeni

QJ MOTOR SRK 125R vs BENELLİ 125S

Wasch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
İki motor arasinda kaldim. Qj motor srk125r mı daha iyi benelli 125s mi?

Shourd

80+ Silver
İki motor arasinda kaldim. Qj motor srk125r mı daha iyi benelli 125s mi?
ikiside çinli qj olan alıcaksınız değilmi abs olan yani rks olan değil eğer öyleyse srk olanı tercih ederdim biraz kişisel bu konular ben daha çok bu tarz motorları seviyorum ondan dolayı ve siz hangi yönden daha iyi diye soruyorsunuz o önemli performans görünüş yakıt parça servis kronik sorunlar rahatlık ve böyle uzuyor sizin için önemli olan nedir

Wasch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikiside çinli qj olan alıcaksınız değilmi abs olan yani rks olan değil eğer öyleyse srk olanı tercih ederdim biraz kişisel bu konular ben daha çok bu tarz motorları seviyorum ondan dolayı ve siz hangi yönden daha iyi diye soruyorsunuz o önemli performans görünüş yakıt parça servis kronik sorunlar rahatlık ve böyle uzuyor sizin için önemli olan nedir
Hocam benim icin performans onemli bir de parca bulunabilirligi onemli. Yakiti sorun degil. Gorunus olarak ikisini de cok begeniyorum fakat srk ayri bi guzel gibi.

GirayHan

80+ Gold
Hocam benim icin performans onemli bir de parca bulunabilirligi onemli. Yakiti sorun degil. Gorunus olarak ikisini de cok begeniyorum fakat srk ayri bi guzel gibi.
QJ tercih edebilirsin nispeten kaliteli bir çinli.

İkinci olarak benelli yedek parça ve servis hizmetleri konusunda kötü. Yıllardır ne bir etkinlik düzenledi ne kendine çeki düzen verdi türkiyede. Bu yüzden geleceği olmayan ve yavaş yavaş bitmeye doğru giden bir marka.

Shourd

80+ Silver
o zaman srk güzeldir ilk motorunuz isede normaldede kulanacaksanızda qjyi alın rks olan srk yı değil rks olanda abs yok

Wasch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o zaman srk güzeldir ilk motorunuz isede normaldede kulanacaksanızda qjyi alın rks olan srk yı değil rks olanda abs yok
Hocam qj bulursam alicamda piyasa da sinirli sayida bulundugum sehirdede bulmak zor bulamazsam rks alicagim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,510
Üyeler
152,912
Son üye
SUKUPI
Top Bottom