Neler Yeni

qp bilişim güvenilir mi bu sistem alınır mı ?

canbow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
can berk
arkadaşlar qp bilişim güvenilir mi , diğer her site gibi şikayetvar sitesinde aktifler ama çözüm odaklılar gördüğüm kadarı ile daha önce alışverişte bulunan varmı hangi kargoyu tercih ederler ups mi ? bir sorun yaşayan oldumu..

Bir de Bana Uygun fiyatlı ve güzel 144 HZ 1 MS IPS veya Curve monitör önerir misiniz

Bu Sistem alınır mı arkadaşlar ?

SSD ADATA yerine SAMSUNG 860 EVO 500 GB seçicem

COREXAR

80+ Silver
arkadaşlar qp bilişim güvenilir mi , diğer her site gibi şikayetvar sitesinde aktifler ama çözüm odaklılar gördüğüm kadarı ile daha önce alışverişte bulunan varmı hangi kargoyu tercih ederler ups mi ? bir sorun yaşayan oldumu..

Bir de Bana Uygun fiyatlı ve güzel 144 HZ 1 MS IPS veya Curve monitör önerir misiniz

Bu Sistem alınır mı arkadaşlar ?

SSD ADATA yerine SAMSUNG 860 EVO 500 GB seçicem
Güvenilir ama sistem pahalı gibi

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Güvenilir ama sistem parasını hak etmiyor.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
QP Bilişim güvenilirdir ancak bu sistem alınmaz. Pahalı.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Benim bildiğim qp sitesinin çoğu şeyi pahalı,Aslında güvenilmez,ödeyeceğin paranın daha fazlasını ödüyorsun.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benim bildiğim qp sitesinin çoğu şeyi pahalı,Aslında güvenilmez,ödeyeceğin paranın daha fazlasını ödüyorsun.
Pahalı ile güvenilmez arasındaki farkı biliyorsundur umarım.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Pahalı ile güvenilmez arasındaki farkı biliyorsundur umarım.
Biliyorum merak etmeyin,Bi sistemi 2000 TL daha pahalıya satsam çok güvenilir sayılmam bence.Dolandırıcı gibi bişey bence

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Ben bu siteden olumsuz yorum görmedim hiç. Herkes çok memnun ama gerçekten çok pahalılar arkadaş. Vatan'a sayıyoruz sövüyoruz ama Vatan'ı geçtikleri oluyor. Nasıl piyasada tutunuyorlar anlamış değilim.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Ben bu siteden olumsuz yorum görmedim hiç. Herkes çok memnun ama gerçekten çok pahalılar arkadaş. Vatan'a sayıyoruz sövüyoruz ama Vatan'ı geçtikleri oluyor. Nasıl piyasada tutunuyorlar anlamış değilim.
Aslında sanırım ya trendyol ya da hepsiburada da ya da 2sinde de mağazaları var parça ürünleri uygun fiyata satıyorlar.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Biliyorum merak etmeyin,Bi sistemi 2000 TL daha pahalıya satsam çok güvenilir sayılmam bence.Dolandırıcı gibi bişey bence
Yoo değil. "Benim fiyatım bu kardeşim alan alsın" demiş. Ortalıkta "Evvvet arkadaşlar bugün F/P'nin dibine vurucaz piyasayı sallıycaz" dediklerini de görmedim.

Top Bottom