Neler Yeni

Qp bilişimin sıfır diye yolladığı işlemci

cansxxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efecan
Hiç böyle sitelere guvenmezdim sırf incelemesj filan var diye bu siteden alıyım dedim rezalet gelen işlemciye bakın. neyse diyip test edim dedim görüntüde vermiyor. bu arada kenarlarındaki termal macun sanmayin gerçekten işlemci böyle.
1000025604.jpg

Ekler

• IMG_20240902_165907.jpg
    IMG_20240902_165907.jpg
    610.8 KB · Hit: 61
  • IMG_20240902_165904.jpg
    IMG_20240902_165904.jpg
    530.4 KB · Hit: 59

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,085
İsim
Emre siyah
her satılan üründe sıkıntı olabilir geri gönderdiğinizde firma size olumsuz cevap veriyorsa firma o zaman kötüdür

Bünyamina

80+ Platinum
Hiç böyle sitelere guvenmezdim sırf incelemesj filan var diye bu siteden alıyım dedim rezalet gelen işlemciye bakın. neyse diyip test edim dedim görüntüde vermiyor. bu arada kenarlarındaki termal macun sanmayin gerçekten işlemci böyle.
Alıntıyı görüntüle
Hangi işlemci den geçtin bu işlemciye. Anakartın ne ?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,959
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Saçmalık, bu işlemciyi gönderen kimse gözleri mi kör? Firmayı ara durumu anlat, değişim yaparlar QP iyidir.

cansxxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi işlemci den geçtin bu işlemciye. Anakartın ne ?
r32200g den r53600 e gectim.
her satılan üründe sıkıntı olabilir geri gönderdiğinizde firma size olumsuz cevap veriyorsa firma o zaman kötüdür
firma dalga geçer gibi aradığımda bana görüntü vermeyen ekranın resmini isterse ve böyle bı işlemci gonderecek kadar körse olabilir oyle olduklarinida düşünüyorum firma kötüdür. böyle bı ürün gonderilirmi olumsuz cevap versin vermesin insanların zamanı var acelesi var sen gönderdin üründe daha bunu goremiyosan nasıl iyi olucaksin ve üstüne görüntü vermeyen açılmış işlemcide benden hala resim isteyip bios sifirlamami soyluyosan ne dusunim.
Saçmalık, bu işlemciyi gönderen kimse gözleri mi kör? Firmayı ara durumu anlat, değişim yaparlar QP iyidir.
durumu anlattım iade oluşturmak istedim siteyi bilmiyordum ve belki teknik destek de ürün hakkinda bilgi alır yardımcı olurlar diye düşündüm ama ben iade dedikçe adam benden kapalı ekranın resmini istedi sonra islemciyide atın dedi yav ben iade diyorum bana resim diyor bide böyle ürün yollanmazki böyle bı ürün yollamak için cidden gözlerinin kör olması lazim böyle bı ürün yolluyolarsa ben bunların sıfır sattigina inanmam tamirli ürün filan satiyolar diye önyargım olur. firma iyidir kötü demiyorum ama insanlarında bı zamanı var sırf iadeyi siteden halledebildim diye haklı yanları olmaması lazım bence

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,959
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
durumu anlattım iade oluşturmak istedim siteyi bilmiyordum ve belki teknik destek de ürün hakkinda bilgi alır yardımcı olurlar diye düşündüm ama ben iade dedikçe adam benden kapalı ekranın resmini istedi sonra islemciyide atın dedi yav ben iade diyorum bana resim diyor bide böyle ürün yollanmazki böyle bı ürün yollamak için cidden gözlerinin kör olması lazim böyle bı ürün yolluyolarsa ben bunların sıfır sattigina inanmam tamirli ürün filan satiyolar diye önyargım olur. firma iyidir kötü demiyorum ama insanlarında bı zamanı var sırf iadeyi siteden halledebildim diye haklı yanları olmaması lazım bence
14 gün hakkın var resim vs atmak zorunda değilsin direkt iade edebilirsin insanlık yapıp işlemcinin sorunlu olduğunu iletmişsin daha yapıcı olabilirlermiş. Bu arada işlemci görüntü verse bile iade edilmesi lazım sorun görüntü vermemesi değil, ne üdüğü belirsiz işlemci yollamışlar.

Bünyamina

80+ Platinum
r32200g den r53600 e gectim.
Ben neden çalışmadığı hakkında yorum yapacağım. A320 ya da b450 anakartın varsa biosu muhtemelen güncel değildir. Eski işlemcini takıp güncellersen 5600 ile görüntü alırsın.

cansxxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün hakkın var resim vs atmak zorunda değilsin direkt iade edebilirsin insanlık yapıp işlemcinin sorunlu olduğunu iletmişsin daha yapıcı olabilirlermiş. Bu arada işlemci görüntü verse bile iade edilmesi lazım sorun görüntü vermemesi değil, ne üdüğü belirsiz işlemci yollamışlar.
görür görmez iade düşündüm fakat ekran kartım darboğaz yapıyor diye bı an önce değiştirmek istiyorum diye belki bişey olmuştur tamirle duzelmistir full teste sokarım denerim herşeyi dedim fakat işlemci görüntü bile vermedi. bı saat iki saat uğraştım günün yarısı çöp oldu onu tak bunu tak soğutucuyu oturt arkadaki aparatı tut filan kafa yoruyor insan bı yandanda sinirleniyor böyle bı ürün yollanirmi cidden diye.yoksa firma iyidir kötüdür bı fikrim yok tabi ama böyle bı ürün gördükten sonra başka alışveriş yapmaya insan cekinir

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,085
İsim
Emre siyah
anakartınızı ve biosunuzu kontrol ettiniz mi ? ayrıca ikidebir açılmış işlemci diyorsunuz işlemciyi tray,mpk aldıysanız zaten açık bir şekilde gelir

Son düzenleme:

Manuel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre tarık
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Ryzen 5 3600 işlemcisinde dahili grafik işlemcisi bulunmuyor. Bu nedenle, ekran kartı olmadan kullanıyorsanız görüntü alamazsınız.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Berk
dostum tray bir işemci almışsın. ayrıca eski işlemcin takılıyken en güncel bios sürümüne update yap anakarta. yoksa yeni işlemciyi anakartın görmez bu sebepten görüntü de alamazsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,212
Üyeler
155,218
Son üye
Bangsbo
Top Bottom