Neler Yeni

QP-PCH Sistem Aldım Arkadaşlar H.O G.O.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,087
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tek, tek alıp birazcık dahaucuza getirebilirdin ama uzun bir sürec gerektirir bu, indirim kovala vs. Güzel sistem, hayırlı olsun
Gelmezdi şu dönemde şu dolar ile şu ekonomi de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim 🙏

bende kararsız kalmıştım ama soğutma performansı çok iyi diye satın aldım açıkçası @Kürşat Kütükçü reisim hiç düşünme al deyince aldım 😂

Ses bile çıkmıyormuş ekran kartından
Mükemmel sistem hayırlı olsun millet o ekran kartını hiç beğenmiyorum ama benim vazgeçilmez kartım soğutmasıni zaten konuşmaya hiç gerek yok tartışılacak bir konu da değil o tasarımına bakıp kötü diyorlar bence tasarımı da çok hoş ben çok beğeniyorum taş gibi sistem aldın hayırlı olsun ama ilk işin paran olur olmaz PSU yu değiş ATX 3.0 PSU al sistem seni uzun uzun yıllar götürür tekrardan hayırlı olsun

ctrl6161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Kudret
Gelmezdi şu dönemde şu dolar ile şu ekonomi de

Mükemmel sistem hayırlı olsun millet o ekran kartını hiç beğenmiyorum ama benim vazgeçilmez kartım soğutmasıni zaten konuşmaya hiç gerek yok tartışılacak bir konu da değil o tasarımına bakıp kötü diyorlar bence tasarımı da çok hoş ben çok beğeniyorum taş gibi sistem aldın hayırlı olsun ama ilk işin paran olur olmaz PSU yu değiş ATX 3.0 PSU al sistem seni uzun uzun yıllar götürür tekrardan hayırlı olsun
Tekrardan teşekkür ederim sana kral

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,087
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,677
Üyeler
141,028
Son üye