Neler Yeni

Quad Core 2 Q9550 - RX 550 sistem Witcher 3 oynatır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Alperen Erdemir
Arkadaşlar The Witcher 3'ü oynamak istiyorum, lakin PC sizce bu oyunu oynatır mı?

Quad Core 2 Q9550 2,8 GHz (OC. 2.95)
8 GB drr 3 1066 MHz RAM (4x2)
AREZ RX550 2 GB (612 spli modeli)

Evet arkadaşlar bu bilgisayar ile oyunu oynayabilir miyim? Bana kalırsa 900p orta ayarlarda 30-40 FPS arası oynanır gibi geliyor ama yine de sizlerinde fikrini almak istedim. Oyunu bayağı oynamak istiyorum.

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Oynatmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Alperen Erdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hacım bazı testlere bakıyordum şimdi benimle aynı PC ye sahip adam high de gayet iyi oynuyor, sadece ekran kartı benimkinden farklı oda zaten aynı güçte bir kart benimki ile galiba. (HD 7850) Ekstra olarak benim RAM lar DRR3 adamınki DRR2 ve benim CPU da ufak bir OC var.

Ek olarak adam kayıt alıyor oyun oynarken.

Son düzenleme:

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Tamam hocam oyna sen

Strelok

80+ Silver
Hacım bazı testlere bakıyordum şimdi benimle aynı PC ye sahip adam high de gayet iyi oynuyor, sadece ekran kartı benimkinden farklı oda zaten aynı güçte bir kart benimki ile galiba. (HD 7850) Ekstra olarak benim RAM lar DRR3 adamınki DRR2 ve benim CPU da ufak bir OC var.

bence oynatır en düşük ayarlarda

belki

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Bir de özel mesajdan bilip bilmeden yazma demişsin. Sizin gibilere GTA 5 açar diye pazarlama yapan mahalle bilgisayarcıları lazım. Birincisi 1440x900 ayarlarda o video. İkincisi sen indir witcher Hugh ayarlarda oynanabilir şekilde video at 45 fps üstü ben sana rx560 göndereyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam (oynuyacam) kardeşim sana 720p-low-40 fps oyun keyfinde başarılar.

muskA

80+ Silver

Dostum 7850 Rx 550'den daha iyi bir kart.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Alperen Erdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de özel mesajdan bilip bilmeden yazma demişsin. Sizin gibilere GTA 5 açar diye pazarlama yapan mahalle bilgisayarcıları lazım. Birincisi 1440x900 ayarlarda o video. İkincisi sen indir witcher Hugh ayarlarda oynanabilir şekilde video at 45 fps üstü ben sana rx560 göndereyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam (oynuyacam) kardeşim sana 720p-low-40 fps oyun keyfinde başarılar.
Sen konuyu okuduğuna emin misin? Bende 900p yazdım zaten. Hadii diyelim ben 1600x900 de oynadım zaten adam o video da kayıt alıyor kayıt performansı düşürünce hemen hemen aynı performans olacak gibi. Merak etme sistemler hakkında bilgim senden iyidir ve herkesin bütçesi rtx3080 le re yetmiyor. Şu güne kadarda çok sükür PC yi mahhalle bilgisayarcısına götürmedim temizlik +format + termal bakım + montaj vs. her şeyi kendim yapabiliyorum. Oyunu yükleyince SS atıcam konuya bakarsın.

LethaX

80+ Bronze
Sen konuyu okuduğuna emin misin? Bende 900p yazdım zaten. Hadii diyelim ben 1600x900 de oynadım zaten adam o video da kayıt alıyor kayıt performansı düşürünce hemen hemen aynı performans olacak gibi. Merak etme sistemler hakkında bilgim senden iyidir ve herkesin bütçesi rtx3080 le re yetmiyor. Şu güne kadarda çok sükür PC yi mahhalle bilgisayarcısına götürmedim temizlik +format + termal bakım + montaj vs. her şeyi kendim yapabiliyorum. Oyunu yükleyince SS atıcam konuya bakarsın.
Kanka madem biliyorsun ve kendinden eminsin içini rahatlatmak içinmi yazıyosun. Git oyna oyununu o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Alperen Erdemir
Kanka madem biliyorsun ve kendinden eminsin içini rahatlatmak içinmi yazıyosun. Git oyna oyununu o zaman
konuyu oluşturduk dan sonra tam emin olmak için youtube ye bakıyordum bu sistemden kötü sistemler ile bile oyunu belirli bir seviyede oynayanlar gördüm yukarıda arkadaş oynatmaz yazdığı için o cevabı verdim. Neyse konu kapansın.

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Can inan
900p değilde 800x600 çözünürlükde oynasan fps iyi olur oyun baya akıcı olur ben 800x600 oynayıp bitirdim oyunu 900p de bazı sahnelerde yada büyü kullanımı esnasında sıkıntı çıkarabiliyor biraz drop giriyor ondan oynarsan tavsiyem 600p oynaman

Top Bottom