Neler Yeni

R3 2200G İçin Anakart Önerisi

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar sistemde R3 2200G / RX470 var, bilgisayarda normalde Asus a320 var ama sanırsam ya anakart ya ram ya da ram söketi bozuk. Uğraşmak istemiyorum direkt değiştireyim elimde para varken. Maximum 2400 500 bandına çıkarım a520lere baktım galiba desteklemiyormuş b450ler var ama markalara güvenemedim tavsiye ettiğiniz varsa linki bırakırsanız memnun olurum.

Bünyamina

80+ Platinum
Sana uygunundan böyle bir anakart lazım.

HoYeon Jung

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yazıyor hocam 2500e kadar zorlarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana uygunundan böyle bir anakart lazım.
ben de gördüm de hocam ileride işlemci değiştiririm ileriye dönük olması açısından buna yanaşmadım ama uygunluk açısından bu daha makul gözüküyor ne yapsam bilemedim.

b450 alın alırsanız.
onu ben de biliyorum sadece hangisini almam gerektiğini bilmiyorum hocam bütçe biraz kısıtlı

Bünyamina

80+ Platinum

ben de gördüm de hocam ileride işlemci değiştiririm ileriye dönük olması açısından buna yanaşmadım ama uygunluk açısından bu daha makul gözüküyor ne yapsam bilemedim.
İleriye dönük tamam b450 bir nebze kabul edilebilir ama b550 3.5k olanı almanı öneririm. B450 ileriye dönük tam olmaz.

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ebubekir usta

onu ben de biliyorum sadece hangisini almam gerektiğini bilmiyorum hocam bütçe biraz kısıtlı

3 kuruş fazla olsun kaliteli olsun derseniz bunu alın en iyisidir diğer markalar alıncak gibi değil.

HoYeon Jung

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İleriye dönük tamam b450 bir nebze kabul edilebilir ama b550 3.5k olanı almanı öneririm. B450 ileriye dönük tam olmaz.
3.5 çok pahalı hocam maalesef çıkamam o kadar :/

3 kuruş fazla olsun kaliteli olsun derseniz bunu alın en iyisidir diğer markalar alıncak gibi değil.
Bu iyi gibi hocam dediğiniz gibi diğer markalar da alınacak gibi değil arkadaş attı 2300tl b550 çok iyi ama markası Asrock en azından piyasada adı bilindik olsun istiyorum garantide vs. sorun çıkmasın.

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ebubekir usta
3.5 çok pahalı hocam maalesef çıkamam o kadar :/

Bu iyi gibi hocam dediğiniz gibi diğer markalar da alınacak gibi değil arkadaş attı 2300tl b550 çok iyi ama markası Asrock en azından piyasada adı bilindik olsun istiyorum garantide vs. sorun çıkmasın.
hocam piyasadaki en iyi markalar asus ve msi dir anakrtta msi ekran kartında asus ancak anakart olarakda en iyi 2. üründür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,246
Üyeler
155,543
Son üye
hilalchki
Top Bottom