Neler Yeni

Yardım R5 1600 af nasıldır ve idare eder mi

ersi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ersin bulut
param güvende ile 1500tl altı 3100 işlemciler ve 1 tane 3500 işlemci var

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
param güvende ile 1500tl altı 3100 işlemciler ve 1 tane 3500 işlemci var
Valla bursum ile alacağım ve bursu daha kendime saklayabilcegeim bile belli değil brom napam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla bursum ile alacağım ve bursu daha kendime saklayabilcegeim bile belli değil brom napam
Brom bitane tanıdıkta 3500x var ödünç olabilirim belki ama işlemci darkweb işlerine vs karışmış kullanılır mı bilmiyorum

Brom bitane tanıdıkta 3500x var ödünç olabilirim belki ama işlemci darkweb işlerine vs karışmış kullanılır mı bilmiyorum
Bunlardan bahsetmek sıkıntı çıkarır mı onuda bilmiyorum

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa

Bunlardan bahsetmek sıkıntı çıkarır mı onuda bilmiyorum
Normalde etmemesi lazım ama siz yine de yazmayın :D çünkü normal bir yerse yaşamıyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
Normalde etmemesi lazım ama siz yine de yazmayın :D çünkü normal bir yerse yaşamıyoruz
Peki brom malum sitede kullanılan işlemci günlük hayatta kullanılır mı oyun için yayın için yayın izlemek için her şey için 32 MB l3 önbelleğe sahip buraya virüs atılma ihtimali varmıdır yani işlemci hacklanirmi alıp kullansam sıkıntı çıkarır mı benimde sisteme sızılma ihtimali varmıdır veya bağlı olduğu internete ordan da bağlı olan tellere vs yoksa abartiyormuyum birde R3 3100 mü yoksa 1600 af mı hem oyun oynayacağım hem yayın açacağım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Pahalı ve evet idare eder

Bir de niye B550 alıyorsun o ram de çok pahalı Media Markta bak Corsair 8gb 3200mhz vardı 650 idi galiba anakart için de B450 veya A520 alınabilir bence en ucuzu alıp geçerdim ben
b550 alsın derim ben overclock falan yapar 5600 e de güzel bi soğutmayla hayli hayli gider

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
b550 alsın derim ben overclock falan yapar 5600 e de güzel bi soğutmayla hayli hayli gider
Brom bütçem e göre b450 alabildim b550 almak isterdim ama ztn alalı 2 ay oldu ben 2600 e aldım suanki fiyatları zamlı halı :) bide şuanda işlemci alacak para da yok aldığından beri kenarda yatıyor parçalar

Brom bütçem e göre b450 alabildim b550 almak isterdim ama ztn alalı 2 ay oldu ben 2600 e aldım suanki fiyatları zamlı halı :) bide şuanda işlemci alacak para da yok aldığından beri kenarda yatıyor parçalar
Yoksa eyw bende b550 almak isterdim

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa
Peki brom malum sitede kullanılan işlemci günlük hayatta kullanılır mı oyun için yayın için yayın izlemek için her şey için 32 MB l3 önbelleğe sahip buraya virüs atılma ihtimali varmıdır yani işlemci hacklanirmi alıp kullansam sıkıntı çıkarır mı benimde sisteme sızılma ihtimali varmıdır veya bağlı olduğu internete ordan da bağlı olan tellere vs yoksa abartiyormuyum birde R3 3100 mü yoksa 1600 af mı hem oyun oynayacağım hem yayın açacağım
Abartıyorsun kankim öyle yapılma ihtimali var mıdır bilmem ama öyle yapacağına yüz defa seni hackler diye düşünüyorum :D bir de diğer soruya gelirsek 1600af (6 çekirdek) render veya yayın gibi işlerdee dahaa iyiydi ama 3100(4 çekirdek) ise oyun anlamında biraz daha iyi bunu daha ayrıntılı bilene sormak lazım internette baya araştırmak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
Abartıyorsun kankim öyle yapılma ihtimali var mıdır bilmem ama öyle yapacağına yüz defa seni hackler diye düşünüyorum :D bir de diğer soruya gelirsek 1600af (6 çekirdek) render veya yayın gibi işlerdee dahaa iyiydi ama 3100(4 çekirdek) ise oyun anlamında biraz daha iyi bunu daha ayrıntılı bilene sormak lazım internette baya araştırmak lazım
Abdullah abiyi etiketlenen gelir mi be :)

Birde web tasarımı okuyan arkadaşım var neler neler yapıyorlar diyor bilemedim

@Abdullah Hacıgül
Abi seni etiketledim yasal mı bilmiyorum ama bana bı yardımcı olabilirmisin rica etsem ? Müsait değilsen kolay gelsin abi :)

Son düzenleme:

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Godric
Tek çekirdek performansı pek iyi değil 3100, 3300x ve ya 3600 alabilirseniz daha iyi.

Top Bottom