Neler Yeni

R5 2600 e sıvı soğutma

R5 2600e sıvı soğutma almalı mıyım?

• AL

• Alma

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Yakubovic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
kasaya 2 adet RGB fan mı alsam yoksa sıvı soğutma mı alsam kararsız kaldım R 5 2600 kullanıyorum aslında bu işlemciye sıvı soğutmaya gerek yok ancan görünüş için fan almaktansa sıvı soğutucu alayım diyorum hem güzel görünür hemde güçlü işlemci aldığımda kullanırım diyorum siz ne diyorsunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Muhammed Çevik
Gereksiz. Stok fan gayet işini görür

Emre Baş

80+ Gold
Artıc frezeer gibi hava soğutucu bile yeterli daha iyi performans için

K@dir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
KADİR-CEYLAN
kasaya 2 adet RGB fan mı alsam yoksa sıvı soğutma mı alsam kararsız kaldım R 5 2600 kullanıyorum aslında bu işlemciye sıvı soğutmaya gerek yok ancan görünüş için fan almaktansa sıvı soğutucu alayım diyorum hem güzel görünür hemde güçlü işlemci aldığımda kullanırım diyorum siz ne diyorsunuz ?
Bence sıvı soğutma al.
Upgrade yaparsan 2. Masrafa girmezsin

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Kardeşim baban para basıyosa git al ama yazıktır etme o işlemci 3600 gibi deilki basasın soğutucuyu git fan al kendine kalan parayı çatur cutur ye yada git ekrankartına bişiler al

Uğur Yıldız

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Uğur Yıldız
alacaksan da güvenilir markalarınkini al ve iyice araştır
hava soğutmalara da bakabilirsin bazı hava soğutmalar sıvı soğutmalardan daha iyi performans veriyor

Top Bottom