Neler Yeni

r5 5600+ galax 3060 sistem

bclk53

80+
dostlar sizce bu sistemi bu fiyata almak mantıklı mı önerilere açığım ama lütfen ekran kartı amd olan sistem önermeyin işlemci olarak ise r5 5600 olan sistem arıyorum teşekkür ederim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
dostlar sizce bu sistemi bu fiyata almak mantıklı mı önerilere açığım ama lütfen ekran kartı amd olan sistem önermeyin işlemci olarak ise r5 5600 olan sistem arıyorum teşekkür ederim
Bunu al o sistem çok gereksiz pahalı

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Efe Kırmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd ekran kartı önermeyin yazmış.

bclk53

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Efe Kırmaz
ön belleği yüksek işlemci almak istiyorum bu kasa fıyatı ıyı fakat bana uygun değil yakın zmnda hazır sistem çıkar mı
pc hocası sistem çıkaracak yakın bir zamanda, onu bekleyebilirsiniz ama stoklar hemen bitebilir, o yüzden yakından takip edin ve çıktığı gibi sipariş verin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

bclk53

80+
pc hocası sistem çıkaracak yakın bir zamanda, onu bekleyebilirsiniz ama stoklar hemen bitebilir, o yüzden yakından takip edin ve çıktığı gibi sipariş verin.
teşekkür ederim hocam bu sistemde fiyat performans bakımından pek mantıklı gelmedi bana zaten

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Efe Kırmaz
ön belleği yüksek işlemci almak istiyorum bu kasa fıyatı ıyı fakat bana uygun değil yakın zmnda hazır sistem çıkar mı
ayrıca anladığım kadarıyla valorant veya cs go oynuyorsun çünkü önbellek o oyunlarda fps değerini daha öne çıkarıyor, valorant veya cs go oynuyorsan amd kartı da bakabilirsin, tabi reflex teknolojisi senin için önemli değil ise.

teşekkür ederim hocam bu sistemde fiyat performans bakımından pek mantıklı gelmedi bana zaten
attığım hp olan sistem f/p bir pc'dir.

amd ekran kartı istemiyorum demiş.

bclk53

80+
şu videoları atıp durmayın be kardeşim bizde biliyoruz 6700xt kat kat daha iyi tercihim nvidia

ayrıca anladığım kadarıyla valorant veya cs go oynuyorsun çünkü önbellek o oyunlarda fps değerini daha öne çıkarıyor, valorant veya cs go oynuyorsan amd kartı da bakabilirsin, tabi reflex teknolojisi senin için önemli değil ise.

attığım hp olan sistem f/p bir pc'dir.

amd ekran kartı istemiyorum demiş.
biliyorum kral benimkinden bahsettim ama hp olanıda almak istemiyorum açıkcası işlemcisi benim içi zayıf

Top Bottom