Neler Yeni

R5 5600 için anakart önerisi

Vexactron

80+
Merhaba, bütçe 2-2.5 arası. R5 5600 ile birlikte alacağım için bütçem çok fazla yok. Hem işlemci hem anakart değiştireceğim, R5 5600 için öneriniz varsa alabilirim, teşekkürler.

Vexactron

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben buna aynı şekilde şu an kullandığım ram, belleği ssd yi falan takıp aynen kullanabilirim değil mi?

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Burak Kiremitçi
Biosun güncel olup olmadığını,hangi sürüm olduğunu bilmiyorum.Normalde tak çalıştır tabii ki.

Vexactron

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biosun güncel olup olmadığını,hangi sürüm olduğunu bilmiyorum.Normalde tak çalıştır tabii ki.
Ürün microatx miş ve alanlardan bir kişinin yorumuna denk geldim, işlemci takıldığında görüntü vermemiş. BIOS güncellenmesi gerekliymiş ve eski bir işlemci takılarak yapılması gerekiyormuş. Bende amd işlemci başka yok, bu sorunu yaşar mıyım? Görüntüyü ekran kartından alacağım ama bilemedim, sizce ne olur?

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Burak Kiremitçi
Ürün microatx miş ve alanlardan bir kişinin yorumuna denk geldim, işlemci takıldığında görüntü vermemiş. BIOS güncellenmesi gerekliymiş ve eski bir işlemci takılarak yapılması gerekiyormuş. Bende amd işlemci başka yok, bu sorunu yaşar mıyım? Görüntüyü ekran kartından alacağım ama bilemedim, sizce ne olur?
Anakartın üretimi ile alakalı aslında.Bazı firmalar bios güncelleyip yolluyorlar.Satın almdan önce satıcıya sorup almanız daha iyi olur.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Kadir Efe Ulusoy
asrock b550 ya da gigabayte b550m ds3h 3.250ye

Top Bottom