Neler Yeni

R5 5600 işlemci ısı dalgalanması

Yiğittt_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Efe Kumru
Dostlar selam, sistemler hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmayan biri olarak ilk sistemim iki gün önce elime ulaştı işlemcinin sıcaklıklar faciaydı boşta 70leri görüyordu (Belki Adana'da yaşamamın da bir miktar etkisi vardır) Bilgisayarın sistem özelliklerini sipariş verdiğimde izlerken ısınma problemi dedikoduları nedeniyle dandik bir sıvı soğutma sipariş verdim çünkü bütçem ona yetti ve dediğim gibi pek bir bilgim yok sistemler hakkında. Dün sıvı soğutma geldi üste sığmadı ben de ön taraftaki iki fanı söktüm o fanları da üst kısma, ve bilgim yettiğince 3 fandan hava girecek 3 fandan çıkacak şekilde ayarladım kasa içine velev ki 30 derece gibi mühim olduğunu düşündüğüm bi düşüş yaşadım. Size sorum şudur; 3 giriş 3 çıkış dengesi iyi midir bu birinci kısım ikinci kısım da şu işlemci sıcaklığı bazen 42-54-43-47 gibi seyrediyor ve 42-54 biraz gözümü korkutuyor bu durumda bir sakınca var mıdır? Eke de şunu bırakayım
1726146627631.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada yazmayı unutmuşum aldığım sıvı soğutma deep cool markasının le500-marss modeli

Akana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Kaan
Dostlar selam, sistemler hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmayan biri olarak ilk sistemim iki gün önce elime ulaştı işlemcinin sıcaklıklar faciaydı boşta 70leri görüyordu (Belki Adana'da yaşamamın da bir miktar etkisi vardır) Bilgisayarın sistem özelliklerini sipariş verdiğimde izlerken ısınma problemi dedikoduları nedeniyle dandik bir sıvı soğutma sipariş verdim çünkü bütçem ona yetti ve dediğim gibi pek bir bilgim yok sistemler hakkında. Dün sıvı soğutma geldi üste sığmadı ben de ön taraftaki iki fanı söktüm o fanları da üst kısma, ve bilgim yettiğince 3 fandan hava girecek 3 fandan çıkacak şekilde ayarladım kasa içine velev ki 30 derece gibi mühim olduğunu düşündüğüm bi düşüş yaşadım. Size sorum şudur; 3 giriş 3 çıkış dengesi iyi midir bu birinci kısım ikinci kısım da şu işlemci sıcaklığı bazen 42-54-43-47 gibi seyrediyor ve 42-54 biraz gözümü korkutuyor bu durumda bir sakınca var mıdır? Eke de şunu bırakayım Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada yazmayı unutmuşum aldığım sıvı soğutma deep cool markasının le500-marss modeli
Boşta ki değerleri mi yukarıda bahsettiklerin

Top Bottom