Neler Yeni

R5 5600 Voltaj Düşürme

Epicfeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erkan Özbey
Merhaba arkadaşlar, işlemcim R5 5600. Çok fazla ısındığından dolayı voltaj düşürmek istedim ve aşağıdaki videoyu izledim. Sizce voltaj değerlerini aynı mı vermeliyim benim işlemcime göre yoksa farklı mı yapmalıyım? Voltaj düşürüp GHZ arttırınca herhangi bir sorun olmaz değil mi?

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Merhaba arkadaşlar, işlemcim R5 5600. Çok fazla ısındığından dolayı voltaj düşürmek istedim ve aşağıdaki videoyu izledim. Sizce voltaj değerlerini aynı mı vermeliyim benim işlemcime göre yoksa farklı mı yapmalıyım? Voltaj düşürüp GHZ arttırınca herhangi bir sorun olmaz değil mi?

Cihaz TVnin Ryzen 5600icin yapmış olduğu uv videosu var ona bak ama silikon yapısından dolayı işlemcinin voltajını düşürüp GHz arttiramayabilirsin şans işi

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir

aynı vermeyin ve düşüncem overclock yapmayın kaç derecede çalışıyo

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

aynı verme ihtimalin düşük zaten
işlemcilerin overclock performansları bir olmuyor slikon kalitesi vs. bir sürü olay var
kendin deneyerek bulacaksın, aman yanlış değer verip yakma işlemciyi :)

Epicfeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erkan Özbey
aynı verme ihtimalin düşük zaten
işlemcilerin overclock performansları bir olmuyor slikon kalitesi vs. bir sürü olay var
kendin deneyerek bulacaksın, aman yanlış değer verip yakma işlemciyi :)
Hocam stres testinden galip ayrıldı inşallah bir sorun olmaz ilerde :D .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,692
Üyeler
155,150
Son üye
alanse
Top Bottom