Neler Yeni

R5 7500F sistem topluyorum sistemler uyumlu mu?

Kaan218

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Bütçe
37000
DeepCool CC560 V2 700W kasa. (ATX anakart sığar mı bu kasaya)
R5 7500F.
MSI B650 Gaming Plus Wi-Fi (bu anakart güzel mi işlemciyle uyumlu mu başka öneriniz var mı ).
XPG langer Blade 32 GB (2x16) DDR5 5600MHz CL46(anakartla uyumlu mu yoksa başka mı almalıyım ).
Kingston 1TB PCI-e 4.0 X4 M.2 SSD (anakartla uyumlu mu).

Bütçem 32 37 arası bu bütçeye dahil olmayan monitör de alacağım.
Ekran kartı konusunda kararsızım bu sistem uyumlu çalışır mı darboğaz yapamaması için ne yapmalıyım.
Yardımcı olursanız sevinirim ilk sistem toplamam.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Hocam öncelikle bu fiyata hazır sistem daha mantıklı çünkü aldığınız şeyler zaten çokta kaliteli değil.

Anakart B650M-R
Ram 6000mhz cl48 1X16
SSD lexar veya Kingston 1TB

36bine yakın bir fiyat çıkıyor. Bu bütçe bandında ikinci el dizmeyecekseniz daha iyisi zaten zar zor çıkar.

Kaan218

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle bu fiyata hazır sistem daha mantıklı çünkü aldığınız şeyler zaten çokta kaliteli değil.

Anakart B650M-R
Ram 6000mhz cl48 1X16
SSD lexar veya Kingston 1TB

36bine yakın bir fiyat çıkıyor. Bu bütçe bandında ikinci el dizmeyecekseniz daha iyisi zaten zar zor çıkar.
Hangi parçaları değiştirmeliyim toplama parçalar almak daha uygun ve güvenilir gibi

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Hangi parçaları değiştirmeliyim toplama parçalar almak daha uygun ve güvenilir gibi
Şirket size garanti belgelerini ve kutuları yolluyor hocam nası daha uygun ve güvenilir olabilir anlamadım. 35Kya ekran kartını dahil edin bakalım en fazla hangi ekran kartını alabiliyorsunuz. Kafadan düzgün bir ekran kartı 16bin TLbandından başlıyor. Anakart 5bin-Ram4bin TL derken ucu ucuna daha kötü sistem dizilebilir. Bu sistemin her parçası kaliteli ve ileride bir PSU değişimiyle yükseltmeye de açık.

Kaan218

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
Şirket size garanti belgelerini ve kutuları yolluyor hocam nası daha uygun ve güvenilir olabilir anlamadım. 35Kya ekran kartını dahil edin bakalım en fazla hangi ekran kartını alabiliyorsunuz. Kafadan düzgün bir ekran kartı 16bin TLbandından başlıyor. Anakart 5bin-Ram4bin TL derken ucu ucuna daha kötü sistem dizilebilir. Bu sistemin her parçası kaliteli ve ileride bir PSU değişimiyle yükseltmeye de açık.
Anladım O zaman hangi siteden almalıyım ve bu sistemi mi öneriyorsun

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Anladım O zaman hangi siteden almalıyım ve bu sistemi mi öneriyorsun
30-35Bandında buna yakın sistemler çıkıyor hocam ben bunu öneririm. İleride ram takviyesi yaparsınız yükseltirken de PSU değiştirirsiniz ama şu haliyle bile yıllarca 2K bir monitörle gık demeden çalışır.

Kaan218

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan
30-35Bandında buna yakın sistemler çıkıyor hocam ben bunu öneririm. İleride ram takviyesi yaparsınız yükseltirken de PSU değiştirirsiniz ama şu haliyle bile yıllarca 2K bir monitörle gık demeden çalışır.
Teşekkürler önerebileceğin fazla şeyler varsa fikirine açığım ilk kez sistem topluyorum hangi parça uyumlu bilmiyorum veya darboğaz meselesini her türlü yardıma açığım :D

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Teşekkürler önerebileceğin fazla şeyler varsa fikirine açığım ilk kez sistem topluyorum hangi parça uyumlu bilmiyorum veya darboğaz meselesini her türlü yardıma açığım :D
DM atın hocam burayı aktif tutmayalım boşa.

Top Bottom