Neler Yeni

R5 7500f ve 4060 Ti 8 Gb sistem bu fiyata alınır mı?

elemin

80+
Bütçe
28000

SoRelax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Eymen
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-oc-8g-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html BU KASA ALINIR MI ? FİYAT PERFORMANS AÇISINDAN NASILDIR? HİKAYELİ OYUNLARI PEK OYNAMIYORUM AMA ARADA OYNUYORUM ULTRADA 144 DEN DÜŞMESİN YETERLİ.ONUN HARİCİ VALORANT CS2 TARZI FPS OYUNLARI OYNUYORUM ONLARDA DA 360 FPS VE ÜZERİ VERSE YETERLİ OLUR SİZCE ALMALI MIYIM EKLENMESİ GEREKEN VARSA ONLAR NEDİR NEDİR?
Valorant cs2 tarzı fps oyunlarında işlemci önemli , işlemcindeki l3 önbelleği ne kadar fazlaysa o kadar fazla fps alırsın ki bu 7500f işlemcisi gayet yeterli bir işlemci ondan yana sıkıntım yok fakat yazın sıcak aylarda stok fanlı olan bu işlemci çok ısınır 85 90 dereceleri görebilir o yüzden aldığın zaman ek bütçen varsa sıvı soğutma ekleyebilirsin. Ben bu sistemi biraz pahalı buldum 500 gb alanda sana yetmeyebilir.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
Valorant cs2 tarzı fps oyunlarında işlemci önemli , işlemcindeki l3 önbelleği ne kadar fazlaysa o kadar fazla fps alırsın ki bu 7500f işlemcisi gayet yeterli bir işlemci ondan yana sıkıntım yok fakat yazın sıcak aylarda stok fanlı olan bu işlemci çok ısınır 85 90 dereceleri görebilir o yüzden aldığın zaman ek bütçen varsa sıvı soğutma ekleyebilirsin. Ben bu sistemi biraz pahalı buldum 500 gb alanda sana yetmeyebilir.

Sıvı soğutma baya overkill olur herhangi bi hava soğutucu işini rahatlıkla görür

elemin

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
25 - 28 k bandında önerebileceğiniz başka bir sistem var mıdır ?

Top Bottom