Neler Yeni

R5 7600 için soğutucu önerisi

Twiffle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Arkadaşlar merhaba. r5 7600, 7800xt li yeni bir sistem aldım ve işlemci soğutucusu alacağım. Biraz araştırdığımda kule tipi fan almaya karar verdim. Ya gaminggentr mağazasından peerless assasin alacağım ya da internet üzerinden phantom spirit sipariş vereceğim. 200 lira civarı farkediyolar sanırım ama phantom spirit için bir süre beklemem gerekicek. Sizce hangisini almalıyım işlemciyi bir süre fansız kullansam problem olur mu phantom spiriti beklerken yoksa direk peerless assasin alayım mı? Bir de am5 bracketı almaya değer mi cevaplayabilirseniz sevinirim.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Arkadaşlar merhaba. r5 7600, 7800xt li yeni bir sistem aldım ve işlemci soğutucusu alacağım. Biraz araştırdığımda kule tipi fan almaya karar verdim. Ya gaminggentr mağazasından peerless assasin alacağım ya da internet üzerinden phantom spirit sipariş vereceğim. 200 lira civarı farkediyolar sanırım ama phantom spirit için bir süre beklemem gerekicek. Sizce hangisini almalıyım işlemciyi bir süre fansız kullansam problem olur mu phantom spiriti beklerken yoksa direk peerless assasin alayım mı? Bir de am5 bracketı almaya değer mi cevaplayabilirseniz sevinirim.
Hocam bütçe nedir ve sıvı soğutucu önersem daha yararlı olur diye düşünüyorum.

listenr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Anıl Dinler
Aynı işlemciyi kullanıyorum, stok soğutucu ile. Valorantta 88 dereceyi görüyor, sorun yok :)

Ben yeni dark freezer x123 aldım, kullanınca gerçek değerleri söylerim.

Şu an f/p kule tipi soğutucu bu gözüküyor.

Yasinx53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yasin Gündüz
Peerless assasin al bence zaten çok bişey fark etmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular