Neler Yeni

Yardım r5 7600 işlemci 85 derecelerde dolanıyor

RE3EL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samir Efe
Herkese merhaba yakın zamanda sistem topladım ve işlemcim oyunlarda 85derecelerde dolanıyor ekran kartımda 70derece civarında odamda yaz aylarında sıcak oluyor ama kafama çok takıldı işlemci soğutucu içinden çıkan mx4 macunu kullandım 0.8 gr lık tüpün 3/4 ünü kullanmışım yaklaşık olarak acaba fazla mı sürdüm bu sıcaklıklar çok fazla geldi bana yardımcı olur musunuz termal macun değiştirmem gerekirse de öneri yapabilir misiniz
işlemci r5 7600
soğutucu arctic freezer 34 esports duo
ekran kartım zotac trinity 4070ti

euro

80+ Bronze
Soğutucunuz yüzündendir. Sıvı soğutucu alabilirseniz sorun tamamen ortadan kalkmaz ama içiniz rahat eder.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,586
İsim
Emre siyah
düzgün monte ettiğinden emin misiniz

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Herkese merhaba yakın zamanda sistem topladım ve işlemcim oyunlarda 85derecelerde dolanıyor ekran kartımda 70derece civarında odamda yaz aylarında sıcak oluyor ama kafama çok takıldı işlemci soğutucu içinden çıkan mx4 macunu kullandım 0.8 gr lık tüpün 3/4 ünü kullanmışım yaklaşık olarak acaba fazla mı sürdüm bu sıcaklıklar çok fazla geldi bana yardımcı olur musunuz termal macun değiştirmem gerekirse de öneri yapabilir misiniz
işlemci r5 7600
soğutucu arctic freezer 34 esports duo
ekran kartım zotac trinity 4070ti
Macun fazla değildir o kutudan çıkan miktarın tamamı anca yetiyor zaten. Montajda hata olabilir mi?

RE3EL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samir Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet eminim doğru taktığımdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutma bütçem olmadığı için kule tipi soğutucu almıştım ki en iyilerinden biri diye biliyorum

montaj tekrar bakıcamda nasıl anlarım tam olarak düzgün monte edilmediğini

euro

80+ Bronze
evet eminim doğru taktığımdan

Sıvı soğutma bütçem olmadığı için kule tipi soğutucu almıştım ki en iyilerinden biri diye biliyorum
Bu işlemcide sizinle aynı sorunu yaşayan çok fazla arkadaş var, sorun yaşayanlardada kule tipi bulunuyor. Dediğim gibi düzgün bir sıvı soğutucu ferahlatır. Montajda sorun yoksa dediğim şey geçerli ki zaten yok diyorsunuz.

RE3EL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samir Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de internette 1 grlık macunları 2-3 kere kullandıklarını gördüm ben de 0.8lik çoğunu kullanınca acaba fazla sürdümde ondan mı ısınıyor diye düşündüm

Top Bottom