Neler Yeni

Çözüldü✓ R5 7600 Sıvı veya Hava soğutma önerisi.

norade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emin
Mantıklı, hocam peki thermalright frost commander mı alayım yoksa assassin 120 Se
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci yükseltme uzun bi süre olmaz hocam bana şuan hava yeter

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Mantıklı, hocam peki thermalright frost commander mı alayım yoksa assassin 120 Se

işlemci yükseltme uzun bi süre olmaz hocam bana şuan hava yeter
Frost commender daha iyi hocam

ConquerorXIV

80+ Gold
Sen boş konuşuyosun sana ileride işlemci yükselticem dememiş uygun modelleri onermeniz tercihimdir demiş ayrica frost commender 1500rpmde çalışıyor büyük parlaar vermediğin sürece çoğu sıvı soğutucudan sessiz ve daha performanslı illaha adama 2 kat para harcatıcaksınız
sıvı olarak seçenek attım sana fikrini soran oldu mu attıklarıma laf atıyorsun hadi kendi kulvarında oyna sen.
ayrıca yükseltme yapacakmış gibi tavsiye edilir, sen bilmediğin işlere burnunu sokma.

norade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emin
Arkadaşlar boşuna tartışmayın gerek yok

ConquerorXIV

80+ Gold
tartışacağım dengim biri değil zaten boş sallıyor hava ile sıvı karşılaştırılmaz bir kere

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
sıvı olarak seçenek attım sana fikrini soran oldu mu attıklarıma laf atıyorsun hadi kendi kulvarında oyna sen.
ayrıca yükseltme yapacakmış gibi tavsiye edilir, sen bilmediğin işlere burnunu sokma.
Ben sana laf atmadım kendini birsey sanip hemen tartışmaya calişmasaydın ben sadece ucuz sıvı soğutucular hakkinda bilgi verdim kendini beğenmişsin. İstediği doğrultuda bilgi verdim arkadaşa madem çok biliyorsun ileride yükseltme yapacaksan bunu yapmayacaksan bunu diye iki secenek paylaşsaydın

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
tartışacağım dengim biri değil zaten boş sallıyor hava ile sıvı karşılaştırılmaz bir kere
Aynen hava ile sıvı karşılaştırilmaz hadi git kumda biyerlerinle oyna yavrum hadi

burda frost commenderın 7800x3d ile olan değerleri var 7600 de ne gibi değerler vereceğini bu videodan pay biçebilirsin yada bu soğutucunun snei tatmin edip etmeyeceğini anlarsın en azından kardesim hayırlısı olsun senin için

ConquerorXIV

80+ Gold
al işte cahil lafı bir yeriyle anlamış

performans olarak karşılaştırma cahil çocuk havalar sıvılardan her zaman daha iyi soğutup ucuz olur algı problemi olan çocuk anladın mı şimdi

bi de bana bilgi vermiş puhaha senin yetersiz bir yerinden attıklarına ihtiyacım mı var sanıyorsun

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
al işte cahil lafı bir yeriyle anlamış

performans olarak karşılaştırma cahil çocuk havalar sıvılardan her zaman daha iyi soğutup ucuz olur algı problemi olan çocuk anladın mı şimdi
E beyninin yerinde kuş beyni olan arkadaşım performans olarak karşılaştirmayacağımda ben ne olarak karşılaştıracağım paramın karşılığını en iyi hangisi veriyosa beni en az hangisi yoruyosa ona bakarım adamın istediğide bu kendi ağzınla havanın daha ucuz ve daha performanslı olduğunu söylediğin için teşekkur ederim hadi daha fazla yazma git başka forumlara sataş hadi

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kadir Efe Ulusoy
thermalright frost commender

ConquerorXIV

80+ Gold
E beyninin yerinde kuş beyni olan arkadaşım performans olarak karşılaştirmayacağımda ben ne olarak karşılaştıracağım paramın karşılığını en iyi hangisi veriyosa beni en az hangisi yoruyosa ona bakarım adamın istediğide bu kendi ağzınla havanın daha ucuz ve daha performanslı olduğunu söylediğin için teşekkur ederim hadi daha fazla yazma git başka forumlara sataş hadi
kafanın içinde yeller esiyor herhalde hala performans diyor haha hadi kumda oyna çocuk

sen daha agu agu derken ben peerless assassin öneriyodum hadi git kendi boş adamlar formuna hadi hahah

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
kafanın içinde yeller esiyor herhalde hala performans diyor haha hadi kumda oyna çocuk

sen daha agu agu derken ben peerless assassin öneriyodum hadi git kendi boş adamlar formuna hadi hahah
ne içtin acaba allah akıl fikir versin sana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,382
Üyeler
154,394
Son üye
Emirhan_00
Top Bottom