Neler Yeni

r6 mı bf 1 mi yoksa bf 5 mi

burakk_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak Turan
R6 oynayacaksanız biraz hayatsız olmanız lazım çok ayrıntılı çünkü 100 saatten sonra oyuna alışmaya başlıyorsunuz. Bf serisine gelince bf1 in atmosferi çok iyi bf5 in silah ve atış hissi daha iyi seçim yapmak size kalmış bana kalırsa ikiside eşit diyebilirim

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
3 ü de ucuz şuan hangisi alınır
Daha taktiksel oynamayı, özel yeteneklere sahip karakterlerle biraz daha çeşitli oynanışı ve sabırla ilerlemeyi seviyorsan R6.

Yok ben bam güm girmek, aksiyonun içinde film sahnesi çeker gibi koşmak istiyorum, arcade tarzı uçmalı kaçmalı oynamalıyım dersen de BF V.
Aynı şeklide aksiyon içinde biraz daha gerçekçi bir ortam olsun istiyorsan da BF 1.
Mesaj otomatik birleştirildi:

R6 oynayacaksanız biraz hayatsız olmanız lazım çok ayrıntılı çünkü 100 saatten sonra oyuna alışmaya başlıyorsunuz. Bf serisine gelince bf1 in atmosferi çok iyi bf5 in silah ve atış hissi daha iyi seçim yapmak size kalmış bana kalırsa ikiside eşit diyebilirim
Yok böyle bir şey. Bana da hep böyle deniyordu, oyuna başlamaya çekiniyordum. Ama başladıktan sonra birkaç saat içinde oyunun mantığına alıştım, karakterleri de bir 10 saatin ardından deneye deneye öğrendim.

Sizin dediğiniz çok profesyonelce veya E-Spor seviyesinde oynamak için gerekli. Normal insan gibi vakit geçirmelik girecekseniz haritanın, silahların ya da tüm operatörlerin inciğini cıncığını bilmenize gerek yok, birkaç kilit operatörü bilip haritaya da idare eder düzeyde hakim olmanız yeterli. Oyunun mantığı da dediğim gibi birkaç saat içinde maç ata ata oturuyor.

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Ziya Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bf1 ve b5 ikiside hala online oyunlarmı ölü oyun değiller değilmi

burakk_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak Turan
Daha taktiksel oynamayı, özel yeteneklere sahip karakterlerle biraz daha çeşitli oynanışı ve sabırla ilerlemeyi seviyorsan R6.

Yok ben bam güm girmek, aksiyonun içinde film sahnesi çeker gibi koşmak istiyorum, arcade tarzı uçmalı kaçmalı oynamalıyım dersen de BF V.
Aynı şeklide aksiyon içinde biraz daha gerçekçi bir ortam olsun istiyorsan da BF 1.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok böyle bir şey. Bana da hep böyle deniyordu, oyuna başlamaya çekiniyordum. Ama başladıktan sonra birkaç saat içinde oyunun mantığına alıştım, karakterleri de bir 10 saatin ardından deneye deneye öğrendim.

Sizin dediğiniz çok profesyonelce veya E-Spor seviyesinde oynamak için gerekli. Normal insan gibi vakit geçirmelik girecekseniz haritanın, silahların ya da tüm operatörlerin inciğini cıncığını bilmenize gerek yok, birkaç kilit operatörü bilip haritaya da idare eder düzeyde hakim olmanız yeterli.
Öyle bir şey var çünkü rekabetçi oyun oynuyoruz sonuçta ve bana göre bir rekabete dayalı oyun oynuyorsan hakkını vermelisin eğlenmek için oynasam far cry oynarım

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Öyle bir şey var çünkü rekabetçi oyun oynuyoruz sonuçta ve bana göre bir rekabete dayalı oyun oynuyorsan hakkını vermelisin eğlenmek için oynasam far cry oynarım
İyi de sana göre böyle. Ben oynanış biçimine göre değil, oyuna alışma süreci olarak bilgi veriyorum. Sen kendi oynamak istediğin şekle göre anlatırsan her oyun için bin bir tane farklı oynanış stili çıkar. Arkadaş oyunlar hakkında bilgi almak istiyor, bir anda hardcore oyuncu olmak ya da try hard bir şekilde oyuna girişmek istiyorum dememiş. Oyunun mantığını anlasın, kilit birkaç operatörü ve haritayı bilsin yeter. 100 saatten fazla oynayınca oynamaya başlamak diye bir şey yok.

burakk_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak Turan
İyi de sana göre böyle. Ben oynanış biçimine göre değil, oyuna alışma süreci olarak bilgi veriyorum. Sen kendi oynamak istediğin şekle göre anlatırsan her oyun için bin bir tane farklı oynanış stili çıkar. Arkadaş oyunlar hakkında bilgi almak istiyor, bir anda hardcore oyuncu olmak ya da try hard bir şekilde oyuna girişmek istiyorum dememiş. Oyunun mantığını anlasın, kilit birkaç operatörü ve haritayı bilsin yeter. 100 saatten fazla oynayınca oynamaya başlamak diye bir şey yok.
Bana göre öyle değil çoğunluğa göre öyle

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,411
İsim
MehmedVII

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,446
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

rynsz

80+ Bronze
bf1 atmosfer olarka çok iyi ama silahlar konusunda 5e göre kötü 5 silah mekaniği vs tarzındna daha iyi seçimim 5 den yana olurdu benim sizin tercihiniz hangisi olur bilemem lakin r6 alıcaksan kolay kolay alışamazsın operatörler çok map spotları çok vakit alır alışman min 150 saat onun için şuanlık çnermem indirim varken 5i alın geçin bence

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
şuan hala aktıf bır sekılde bf 1 oynuyorum dedıklerı kadar atmosferı cok ıyı konusmalar felan sılahlara gelırsek evet bıraz bf 5 den kotu ama ben olsam 1 e yonelırdım ama son karar senın :D

Top Bottom