Neler Yeni

R7 250 hdmi ile görüntü vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Özbay
Arkadaşlar sorunum belli VGA ile görüntü alıyorum ama HDMI ile alamıyorum. Eski bilgisayara bağlayınca sorun yok arada kendi kafasına göre ekran vermiyor açarken. Ama VGA da hiçbir sorun yok. Sizce bu neden olur? Ama yeni bilgisayarda hiç ekran alamadım. Eski televizyona bağladım 2 kere görüntü aldım sonrası yok out of range hatası mı ne alıyordum. Windows kurulu M.2'de 0'dan Windows kurmak istiyorum kurulum ekranını vermiyor.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
Ali
Arızalı olabilir mi? Belli ki tutarsız bir şekilde çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
çağrı yeni
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Futbol, Yazılım
Discord
umut68__64443
Arkadaşlar sorunum belli VGA ile görüntü alıyorum ama HDMI ile alamıyorum. Eski bilgisayara bağlayınca sorun yok arada kendi kafasına göre ekran vermiyor açarken. Ama VGA da hiçbir sorun yok. Sizce bu neden olur? Ama yeni bilgisayarda hiç ekran alamadım. Eski televizyona bağladım 2 kere görüntü aldım sonrası yok out of range hatası mı ne alıyordum. Windows kurulu M.2'de 0'dan Windows kurmak istiyorum kurulum ekranını vermiyor.
ekran kartının hdmi portunda sıkıntı mı var acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Özbay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
Ali
Yeni sistemde hiç görüntü alamadım hdmi ile. R5 5600 b550 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanmıyorum televizyona bağladığımda out of range hatası aldım hdmi ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ki televizyon 1366x768p
Çözünürlük hatasından bahsediyorsunuz ancak benzer çözünürlükte her türlü kartı denedim. Sorunsuz bir şekilde 1024x768 den tutunda 2560x1440 a kadar denedim...

Pc monitörü ve televizyonda.

Top Bottom