Neler Yeni

R7 5700x işlemcime kule tipi sogutucum yeter mi?

aybarSEGE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
aybars ege
Bütçe
800
Merhabalar ben r7 5700 model islemcime kule tipi bir soğutma almak istiyorum ama butcem 800tl ile sınırlı bende bu bütçe ile bu soğutucuyu buldum
Bu soğutucu yeterli mi ?
Yada bütçeyi aşmadan başka bir öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah esir
Merhabalar ben r7 5700 model islemcime kule tipi bir soğutma almak istiyorum ama butcem 800tl ile sınırlı bende bu bütçe ile bu soğutucuyu buldum
Bu soğutucu yeterli mi ?
bu yeterli gibi ama daha iyileri vardır bu fiyata bu çok da iyi gibi durmuyor

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren Çarko

Bünyamina

80+ Gold
Bu fiyata öneriniz var mı?
Uyguna işini çözersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
yunus
5700x ısınan bir işlemcidir, gidipte ucuza çözmeye kalkisirsaniz tlou gibi oyunlarda 80 dereceyi net görürsünüz.

aybarSEGE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
aybars ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bütçeyi 200-300 arttırabilirseniz phantom spirit önerebiliriz
Hocam gerçekten güzel bir soğutucu biliyorum ancak bütçeyi 1.2k artırmam gerekiyor buda benim bütçenin çok üzerinde
O fiyata yada 100 200 daha artırılmış bir öneriniz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyguna işini çözersin.
Buda güzelmiş ancak soğutma performansı olarak benim önerdiğim mi daha iyi yoksa bu mu?

5700x ısınan bir işlemcidir, gidipte ucuza çözmeye kalkisirsaniz tlou gibi oyunlarda 80 dereceyi net görürsünüz.
Hocam ama cidden butcem sınırlı suanlik beni idare etsin eski parçaları satınca 32gb ram yapıp birde phantom spirit almayı düşünüyorum zaten

Bünyamina

80+ Gold
Hocam gerçekten güzel bir soğutucu biliyorum ancak bütçeyi 1.2k artırmam gerekiyor buda benim bütçenin çok üzerinde
O fiyata yada 100 200 daha artırılmış bir öneriniz var mı?

Buda güzelmiş ancak soğutma performansı olarak benim önerdiğim mi daha iyi yoksa bu mu?

Hocam ama cidden butcem sınırlı suanlik beni idare etsin eski parçaları satınca 32gb ram yapıp birde phantom spirit almayı düşünüyorum zaten
Senin attığına göre ufak farklılıklarla seninki iyidir ama o kadar karmaşık bir parça alacağına böyle zarif bir ürünü kullanmalısın.

aybarSEGE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
aybars ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin attığına göre ufak farklılıklarla seninki iyidir ama o kadar karmaşık bir parça alacağına böyle zarif bir ürünü kullanmalısın.
Evet haklısınız ama benim aldığım ürünün içinde termal macunda geliyor 10w/ olan bir değerde o cazip geldi

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ayberk Battal
Bu soğutucu yeterli mi ?
yeter ancak gürültülü çalışır. 2. el önerebilirim sahibindenden get ile alabilirsiniz beğenmezseniz koşulsuz şartsız iade edersiniz.

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ayberk Battal
hocam bi fan bi blok yani. çok yaşlı değilseniz uzun ömürlü olup olmayacağını ilk 2 saatte anlarsınız. sıkıntılı malsa iade edersiniz paranız 2 3 gün içinde geri gelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
955,162
Üyeler
150,619
Son üye
Cem_G