Neler Yeni

radeon 5600xt ekran kartı sürekli çökme hiç bir oyun açmama sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Hasan Uğur
Arkadaşlar öncelikle selamlar amd radeon 5600xt ekran kartına sahibim . Birkaç ay önce bilgisayarıma virüs girmişti indirdiğim dosyalar kaynaklı (kaynak izleyicisi veya görev yön. açmayınca işlemciyi %100 kullanan bir virüs)
ben bir kaç ay o virüsü malwarebytes gibi programlarla temizleyip bilgisayarı bi kaç ay o şekilde sade tarayıcı işlemleri yaparak kullanmaya devam ettim oyunlara vs girdiğimde girmeden direkt aşşağıdaki sürücü hatasını verip oyundan atıyordu bazen youtube da vs bile ekran kartı sürücüsü çöküyordu . Fakat geçtiğimiz gün bilgisayarımı formatladım win 11 de tekrar tüm kurulumları yaptım BİOS EKRAN KARTI İŞLEMCİ DRİVER vs hepsi güncel fakat yine aynı sıkıntıyla karşı karşıya kaldım hatta dün win 10 a tekrar döndüm fakat yine herhangi bi oyuna girdiğimde daha başlangıç ekranında oyundan atıyor mönitör gidiyor ve bu ekran kartı hatasını alıyorum lütfen yardım edin VE HATTA AMD DRİVERİNDAN EKRAN KAYDI ALMAYA BASTIĞIM ANDA BİLE DRİVER ÇÖKÜYOR
Her türlü sorunuzu cevaplarım eskiden sıkıntısız cs valo oynardım şimdi malesef böyl bi problem yaşıyorum :(
Screenshot_1.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
muhammed enes çetin
pro edition kur birde öyle dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Hasan Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yyunuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
yunus çakmak
bilgisayar Yönetimi - aygıt yöneticisi - görüntü bağlaştırıcıları içindeki senin ekran kartı sağ tuş - sürücüyü güncelleştir tıkla - bilgisayarım sürücüler göz alt - seçmeme izin ver kısmı da orda kurulu olan sürücüler var hepsini dene tek tek

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Hasan Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Screenshot_2.png

link açılmıyor hocam malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayar Yönetimi - aygıt yöneticisi - görüntü bağlaştırıcıları içindeki senin ekran kartı sağ tuş - sürücüyü güncelleştir tıkla - bilgisayarım sürücüler göz alt - seçmeme izin ver kısmı da orda kurulu olan sürücüler var hepsini dene tek tek
malesef hocam herhangi bi sonuç alamadım sürücüler güncel diyor

Son düzenleme:

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Gökhan
benimde gtx 780ti vardı bu yıl bozuldu video izlerken bazen mavi ekran veriyordu bilgisayar event loglarında da nvidia driver çökmesi olduğunu gördüm rtx 2060 geçtim düzeldi tamamen. sıkıntı donanımsal da olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Hasan Uğur
benimde gtx 780ti vardı bu yıl bozuldu video izlerken bazen mavi ekran veriyordu bilgisayar event loglarında da nvidia driver çökmesi olduğunu gördüm rtx 2060 geçtim düzeldi tamamen. sıkıntı donanımsal da olabilir
baya bi ekran kartı driver denedim olmadı donanımsal ne gibi sıkıntı olabilr ram gibi vs mi

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Gökhan
baya bi ekran kartı driver denedim olmadı donanımsal ne gibi sıkıntı olabilr ram gibi vs mi
ekran kartı vraminde bir sıkıntı olabilir afterburner ile core ve memory clock düşürmeyi deneyebilirsin.

ben rami de denemiştim memtest86 ile saatlerce test ettim ama bir şey çıkmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Hasan Uğur
ekran kartı vraminde bir sıkıntı olabilir afterburner ile core ve memory clock düşürmeyi deneyebilirsin.

ben rami de denemiştim memtest86 ile saatlerce test ettim ama bir şey çıkmadı
afterburner ile core ve memory clock düşürmeyi bunu nasıl yapacağıma dair bir video var mıdır acaba

Top Bottom