Neler Yeni

Çözüldü✓ RAM BOYUTLARI YARDIM LAZIM

ber148

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Er
Merhabalar,

Bugün bir ram alacağım şuanda kullanmakta olduğum corsair vengeance lpx ramlerimi corsair vengeance rt ile değiştirmek üzereyim ama sıvı soğutma montajından dolayı ramlerim sıfıra sıfır boyut farkı varmı bunu öğrenmem lazım yardım ederseniz cok sevinirim

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Berk
Merhabalar,

Bugün bir ram alacağım şuanda kullanmakta olduğum corsair vengeance lpx ramlerimi corsair vengeance rt ile değiştirmek üzereyim ama sıvı soğutma montajından dolayı ramlerim sıfıra sıfır boyut farkı varmı bunu öğrenmem lazım yardım ederseniz cok sevinirim
Vardır lpx açılımı low profile yani düşük ölçülerde anlamına gelir eğer lpx ramler takılıyken boşluk yoksa lpx ram dışında ram takamazsın

ber148

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Er
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G skill trident z neo ramlerde baya kücük görünüyor onlar olmaz mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vardır lpx açılımı low profile yani düşük ölçülerde anlamına gelir eğer lpx ramler takılıyken boşluk yoksa lpx ram dışında ram takamazsın
Gskill trident z neo ramlerde baya kücük görünüyor onlar olmaz mı

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Berk
G skill trident z neo ramlerde baya kücük görünüyor onlar olmaz mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gskill trident z neo ramlerde baya kücük görünüyor onlar olmaz mı
Modelin web sayfasına bak orada üretici ölçülerini paylaşmıştır ama lpx ibaresi yoksa ram yüksekliği min. standartlara göredir veya onunda üzerindedir.

ber148

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Er
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modelin web sayfasına bak orada üretici ölçülerini paylaşmıştır ama lpx ibaresi yoksa ram yüksekliği min. standartlara göredir veya onunda üzerindedir.
Merhabalar Corsair vengeance rt modelini iptal ettim almıştım corsair lpx modelini aldım tekrar cl16 her ikiside rgb dışında performans farkı var mıdır ?

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Berk
Merhabalar Corsair vengeance rt modelini iptal ettim almıştım corsair lpx modelini aldım tekrar cl16 her ikiside rgb dışında performans farkı var mıdır ?
Performans konusunda problem olmaz

Top Bottom