Neler Yeni

Ram frekansını nasıl belirlemeliyim ?

Legannen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Duran Eker
Kötü durmuyor ama dual channel her zaman iyidir illa hazır cl16 olarak istiyorsanız 3600 de gskill trident z ler kit olarak 2.5 du galiba ama attığım zaten oc ile güzel bir noktaya gelecek bir ram.
attığım ram de dual channel değil mi ? Direk 4000 kullanmak varken OC yapmalı mıyım sence ? attığım ram i de gerçekten düşünüyorum. OC yapmak istemiyorum pek. Amd sistemim olduğu için Mhz önemli diye biliyorum.

Silinsin

80+ Silver
attığım ram de dual channel değil mi ? Direk 4000 kullanmak varken OC yapmalı mıyım sence ? attığım ram i de gerçekten düşünüyorum. OC yapmak istemiyorum pek. Amd sistemim olduğu için Mhz önemli diye biliyorum.
Tek kit 16 sanmıştım o zaman kötü durmuyor

Legannen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Duran Eker

Silinsin

80+ Silver

bu hakkında görüşün nedir. Senin attığın mı bu mu renegade ile arasında çok fark varmıdır ?
Predatorle aynı tip yapmışlar benim hatam ikisi benzer iştir oc potansiyelli kit ram olarak bu attıklarınız arasında ilk tercih olur. Kusura bakmayın ilk attığım predator olması lazımdı tiplerini çok benzer yapmışlar. Amazonda ki yerine bunu alabilirsiniz 3866 cl18 yerine 3600 cl16 g skill aynı işi görecektir diye düşünüyorum.

Legannen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Duran Eker
Predatorle aynı tip yapmışlar benim hatam ikisi benzer iştir oc potansiyelli kit ram olarak bu attıklarınız arasında ilk tercih olur. Kusura bakmayın ilk attığım predator olması lazımdı tiplerini çok benzer yapmışlar.
o kadar bütçem yok maalesef 2500 TL fiyatlara çıkamıyorum. Lexar ram i düşünüyorum fakat bir kullanıcı yorumu bulabilsem veya önerseler hiç durmadan alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,450
Üyeler
143,153
Son üye
exca
Top Bottom