Neler Yeni

Ram, işlemci fanı ile çakışıyor

ysuflix

80+ Silver
Aynı ramden alacağım ama sanırım yine de yapmam gerekiyor tamamdır teşekkürler.
Evet yeni ram ekleyince biostan değişir o ayar zaten rami takınca uyarı cıkıcak karşına yeni ram takıldı ayar yap diye f1 yapcan biosa gidicen

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
ram çok çok hafif yana kayıyor

Topladığım sistemlerin tümünde stok fanın kenarını yaklaşık 3 mm kadar kesiyorum. Dikkatli bir şekilde kesip zımparaladıktan sonra orijinal gibi duruyor. İlerleyen zamanlarda yuva RAM'i okuyamayabiliyor pinler gevşediği için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,896
Üyeler
140,720
Son üye
chenkov
Top Bottom