Neler Yeni

RAM Seçimi Konusunda Yardımınıza İhtiyacım Var

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Yerli
Bütçe
8000
Arkadaşlar PC toplayacağım da, Ram markaları daha önce hiç duymadığım markalar o yüzden sizlere danışmak istedim.

2x16GB olacak. Bilgisayarda oyun oynanmayacak ve video kurgu gibi işlemler yapılmayacak.

Marka anlamında en iyisi hangisi ve 2x16 olarak hangi modeli önerirsiniz acaba?

Sistem intel olacak.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,340
İsim
uwu
Bütçe sistem için fp olan genelde AMD oluyor

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Yerli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe sistem için fp olan genelde AMD oluyor
Hocam Asus - Intel - Samsung üçlüsünü kullanarak bir sistem toplamayı düşünüyorum hatta Asus'un PRO Art serisi olacak ve işlemci ile ekran kartı Intel olacak. RAM konusunda takıldım, Bilgisayar donanımlarına çok hakim olmadığım için hangi marka ramin asusudur acaba?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,340
İsim
uwu
Hocam Asus - Intel - Samsung üçlüsünü kullanarak bir sistem toplamayı düşünüyorum hatta Asus'un PRO Art serisi olacak ve işlemci ile ekran kartı Intel olacak. RAM konusunda takıldım, Bilgisayar donanımlarına çok hakim olmadığım için hangi marka ramin asusudur acaba?
Asus ram uretmiyor CPU tabanliysa R9 7900/9050x gibi işlemci varken Intel olmaz çünkü 14. Nesil son lga1700cpusu 15. Nesil lga1851 e geçiyor ve ibreli sogutmak çok zor ve çok w çekiyor AMD aynı işi daha düşük güç ve daha az ısınarak yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Hak
Gskill marka ramler Samsung üreticisi tarafından tedarik ediliyor. Piyasa ürünü tavsiye ederim.

Top Bottom