Neler Yeni

Rambo Okan yeniden gözaltına alındı!

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Geçtiğimiz günlerde köprüdeki Trabzon bayrağını kesmeye çalışan Okan, gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı.

Alınan son bilgilere göre Okan, tekrar bayrağı kesmeye çalıştı ve tekrar gözaltına alındı.
Alıntıyı görüntüle
Abi bi şampiyonluklarını kabullenemediniz tamam fener son zamanda iyiydi biraz geç kaldı bu ne sacma olaydır

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
Bu Rambo Okan kimdir bir ben mi bilmiyorum

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam şimdi doğruları konuşalım Fenerbahçe bayrağını Trabzon'da asmayı deneyen birine sence neler olur?
Trabzon başkanı, "Şampiyon olursanız Trabzon'un en yüksek yerine bayrağınızı asabilirsiniz." dedi.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Adamlar, "şampiyon olursanız gelin asın." diyor. Bu Trabzon ile ne derdin var anlamadım.
Asılması gayet normal.
İstanbul takımları şampiyon olduğu zaman Türkiye'nin bütün illerinde hatta ilçelerinde bayraklar asılır. Trabzon da kırk yılda bir şampiyon olmuş, sevinsinler. Ayrımcılık yapmaya gerek yok.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Çöp konteyneri az geldi heralde :D . Zaten bu fenerbahçeyi anlamak mümkün değil. Şurda kırk yılın başı şampiyon olmuşuz ulan göremeden ölen tanıyorum bırakın da kutlayalım. Bu zaten efsaneleşmiş bir durum trabzonun şampiyonluğunu görmek. E gördük bırakın da kutlayalım önümüzdeki bütün yıllar gidin iyi oynayın siz şampiyon olun. Yok burda kutlayamazsınız diye bağdat caddesinde nöbet tuttular bütün gece :D . Yahu bağdat caddesini savunduğunuz kadar sokaklarınızı savunsaydınız mülteciler akın ederken İstanbul şuan bu halde olmazdı. Onu da geçtim, burası özgür bir ülke kimse kimsenin hakkını işgal etmediği sürece istediğini yapabilir. Bağdat caddesi babanızın tapulu malı mı acaba sahiplenip kutlama yaptırmıyorsunuz, çok ayıp. Bir de şöyle bir savunma yapan var; biz şampiyon olsak trabzonda kutlayabilir miyiz? E kardeşim sen böyle tepkiler verip bu soruyu sorarsan tabi ki kutlayamazsın. Ama medeni olup tebrik etseydin diğer taraftarlar gibi kimse de bişey demezdi -ki ben kendim Trabzon'lu olarak Trabzon'da fenerbahçe formasıyla gezen birisini gördüm ve kimse de laf atmadı. Normal bir şekilde dolaşıyordu kimseye bir lafı yok hareketi yok. Normal olana kimse bir şey demiyor orada merak etmeyin.- . Aklı selim olan adam 2010-11 sezonunda kimin şampiyon olduğuna kendi karar verir zaten bizim başkan yatmadı cezaevinde. Yıllarca kupa bizde dediler :D . Şimdi de eski şampiyonlukları isteyeceklermiş formaları da 5 yıldızlı çıkaracaklarmış :D :D . Ne diyeyim ki :D . Gerçi suç fenerbahçe taraftarlarında da değil. Ali Koç kendi hatalarını nasıl bastırıp insanları kendi tarafına çekeceğini çok iyi bilen bir adam son zamanlarda bunu gördüm. O yüzden normal şeyler.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Çöp konteyneri az geldi heralde :D . Zaten bu fenerbahçeyi anlamak mümkün değil. Şurda kırk yılın başı şampiyon olmuşuz ulan göremeden ölen tanıyorum bırakın da kutlayalım. Bu zaten efsaneleşmiş bir durum trabzonun şampiyonluğunu görmek. E gördük bırakın da kutlayalım önümüzdeki bütün yıllar gidin iyi oynayın siz şampiyon olun. Yok burda kutlayamazsınız diye bağdat caddesinde nöbet tuttular bütün gece :D . Yahu bağdat caddesini savunduğunuz kadar sokaklarınızı savunsaydınız mülteciler akın ederken İstanbul şuan bu halde olmazdı. Onu da geçtim, burası özgür bir ülke kimse kimsenin hakkını işgal etmediği sürece istediğini yapabilir. Bağdat caddesi babanızın tapulu malı mı acaba sahiplenip kutlama yaptırmıyorsunuz, çok ayıp. Bir de şöyle bir savunma yapan var; biz şampiyon olsak trabzonda kutlayabilir miyiz? E kardeşim sen böyle tepkiler verip bu soruyu sorarsan tabi ki kutlayamazsın. Ama medeni olup tebrik etseydin diğer taraftarlar gibi kimse de bişey demezdi -ki ben kendim Trabzon'lu olarak Trabzon'da fenerbahçe formasıyla gezen birisini gördüm ve kimse de laf atmadı. Normal bir şekilde dolaşıyordu kimseye bir lafı yok hareketi yok. Normal olana kimse bir şey demiyor orada merak etmeyin.- . Aklı selim olan adam 2010-11 sezonunda kimin şampiyon olduğuna kendi karar verir zaten bizim başkan yatmadı cezaevinde. Yıllarca kupa bizde dediler :D . Şimdi de eski şampiyonlukları isteyeceklermiş formaları da 5 yıldızlı çıkaracaklarmış :D :D . Ne diyeyim ki :D . Gerçi suç fenerbahçe taraftarlarında da değil. Ali Koç kendi hatalarını nasıl bastırıp insanları kendi tarafına çekeceğini çok iyi bilen bir adam son zamanlarda bunu gördüm. O yüzden normal şeyler.
Ali Koç başarısızlığını kıytırık yıldızlarla örtmeye çalışıyor ya bir de geçen 2010-2011 de şikeyle kazandıkları kupayla kutlama yapmışlar, bunları çocuk yapmaz. İyi güldürdüler milleti.

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mücahit
Adam engelli bu yüzden bir ceza alacağını sanmıyorum

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok haklısın.
Mahalle aralarında iki tane taş koyarak kazandığı maçların şampiyonluklarını istiyorlar. 😀

Geçen günlerde 10-11 sezonunun kupasını çıkartıp tekrar kutlamaları ayrı komediydi.
Ey Fenerbahçe yapma etme, kendini elaleme rezil etme be kardeşim.
Ben şahsen Fenerbahçe'nin bu duruma düşmesinden dolayı üzüldüm. Sen Fenerbahçesin asırlık çınarsın ya, tutturmuşlar 1959 öncesi şampiyonlukları verin, mali kümelerde 2 maç oynamış şampiyon olmuş, 2 mahalle arası taş arası turnuva düzenlemişler şampiyon olmuş.
Ya bırak Allah aşkına, eğer o ligler devam etseydi ederdi, Federasyon napmış yeni bir deplasmanlı lig kurmuş 59'dan bu tarafa doğru şampiyonluklar kazanılmış. Onun statüsü ayrı bunun statüsü ayrı, elma ile armutu birbirine karıştırma.
Oynayan futbolcularımızın ruhu sızlar diyorlar birde, rahmetliler o zaman dememişler, 65'de dememişler 75'de dememişler. (Ya bu bizim şampiyonlukları da katalım diye)
Ee bunlar çıkmış bi Aziz Yıldırım birde Ali Koç her başarısız oldukları sene bu şampiyonluk palavrasını sıkıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ali Koç başarısızlığını kıytırık yıldızlarla örtmeye çalışıyor ya bir de geçen 2010-2011 de şikeyle kazandıkları kupayla kutlama yapmışlar, bunları çocuk yapmaz. İyi güldürdüler milleti.

Son düzenleme:
Top Bottom