Neler Yeni

Ramlere overclock yapma

erenosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Öztürk
iki adet ramim var 3200 mhz ama 2600 de çalışıyor overclock yapmak istiyorum lenovo marka bir laptopum var fakat bios ayarlarında advanced kısmı yok ve açılmıyor nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,858
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Laptopların büyüüüüüüük bir çoğunluğunda OC desteği yok muhtemelen onda da yoktur.

erenosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopların büyüüüüüüük bir çoğunluğunda OC desteği yok muhtemelen onda da yoktur.
öncelikle cevabınız için teşekkür ederim yani bunu bir programla falan da mı yapamam
ben monitör aldım 180 hz fakat o kadar fps alamıyorum daha doğrusu sabit kalmıyor düşüyor :(( 4+4 8 gb ramim vardı 4 gb olan ramlerden birinin yerine 16 gb taktım 20 gb ram var şuanda lakin yine de istediğim gibi sabit fps alamadım overclock olmasa bile bana yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,858
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
öncelikle cevabınız için teşekkür ederim yani bunu bir programla falan da mı yapamam
ben monitör aldım 180 hz fakat o kadar fps alamıyorum daha doğrusu sabit kalmıyor düşüyor :(( 4+4 8 gb ramim vardı 4 gb olan ramlerden birinin yerine 16 gb taktım 20 gb ram var şuanda lakin yine de istediğim gibi sabit fps alamadım overclock olmasa bile bana yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım.
Neden RAM'den dolayıymış gibi düşündün?

erenosss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden RAM'den dolayıymış gibi düşündün?
Ramden dolayı olduğunu düşünmedim aslında ama elimde başka silahım yok çünkü pcde ekran kartı yok :D dolayısıyla ben de ramlerin performansı yükselirse fpsim de yükselir diye düşündüm bir arkadaşım da benimle aynı durumdaydı ramleri overclock ederek fpsini gözle görülür şekilde yükseltti . :(

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,858
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ramden dolayı olduğunu düşünmedim aslında ama elimde başka silahım yok çünkü pcde ekran kartı yok :D dolayısıyla ben de ramlerin performansı yükselirse fpsim de yükselir diye düşündüm bir arkadaşım da benimle aynı durumdaydı ramleri overclock ederek fpsini gözle görülür şekilde yükseltti . :(
Ekran kartı yoksa o iş yaş maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,084
Üyeler
145,315
Son üye
Efwpasaga
Top Bottom