Neler Yeni

Öneri Rampage Crack Gaming Oyuncu Kulaklığı alınır mı?

oxideonly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed
Bütçe
2000
Arkadaşlar, Rampage Crack oyuncu kulaklığını almayı düşünüyorum sizce alınır mı, memnun musunuz veya bu fiyat aralığında başka ne tür kablosuz kulaklık alınabilir bilgi verir misiniz.

Nyghi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Süleyman Çakır
Ben memnunum, 750tlye almistim. su anki fiyati 1300 civariysa alinabilir.

oxideonly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben memnunum, 750tlye almistim. su anki fiyati 1300 civariysa alinabilir.
Hocam ürünün yorumlarına baktığımda bazı kişiler şarjı çok çabuk bitiyor veya discord da sorun çıkarıyor gibi yorumlar gördüm bunun hakkında bilgi verir misin.

Nyghi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Süleyman Çakır
Hocam ürünün yorumlarına baktığımda bazı kişiler şarjı çok çabuk bitiyor veya discord da sorun çıkarıyor gibi yorumlar gördüm bunun hakkında bilgi verir misin.
sarj konusunda ben cok bi problem yasamiyorum ama ne kadar gider bilemiyorum. ama en son ne zaman sarja taktim hatirlamiyorum :d
not: kullanmiyorken kapatmazsan 1 saat gibi bir surede kendini kapatiyor.

Nyghi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Süleyman Çakır
Hocam o kendi ürününü satmaya çalışıyor ben direk kullanan kişiden dinlemek istiyorum ürünü :D
Yani normal kullanıcıların incelemeleri de var, onlara da bakabilirsin. daha yardimci olur sana

cun0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Baran Cüneyt SIR
İlgilendiği Kategoriler
OEM
Hocam illaki wirelles olmasına gerek yok diyorsan SteelSeries Arctis Nova 1'e bir bak derim dikkat et Multi-System bir kulaklık yani PS-PC-Xbox vs. kullanabiliyorsun tam olarak teknolojisini bilmiyorum sadece fiyatı dikkatimi çekti o yüzden paylaşmak istedim illaki wirelles olacak diyorsan da kendi kullandığım kulaklık olan Havit Fuxi H-3 'ü tavsiye ederim kötü olarak tanımlayabileceğim 2 özelliği var.
1. Bağlantıda eğer kalın duvarlar var ise kopma yaşayabilirsin mesafe çok önemli değil.
2. Kulağına tam oturmayacağı için rahatsızlık hissi verebilir şahsen bana vermişti ancak 1-2 hafta bile sürmedi alışmam ve kulağa tam oturmadığı içinde dışarıya birazcık ses kaçırma olayı oluyor tam oturmama derken de kulak memesinin alt tarafında boşluk kalıyor.
Ancak kullanıcısı olarak övebileceğim çok özelliği de bulunuyor.
1. Ergonomik yapıya sahip hafifliği gerçekten şaşırttı.
2. Hyperx Cloud-II Stinger modelinden geçtim ancak mikrofon kalitesi bana ve DC de ki arkadaşlara daha kaliteli bir tokluk verdi.
3. Batarya konusunda beni gerçekten şaşırtmayı başardı ve bir çok üst segment kulaklıkta olmayan şarjda kullanma özelliği mevcut.
4. Kulak süngerleri ve kafa bandı kısmı gerçekten fiyatının üzerinde bir konfor sunuyor her hangi bir baş ağrıtma kulak acıtma durumu yaşamadım.

oxideonly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed
Hocam illaki wirelles olmasına gerek yok diyorsan SteelSeries Arctis Nova 1'e bir bak derim dikkat et Multi-System bir kulaklık yani PS-PC-Xbox vs. kullanabiliyorsun tam olarak teknolojisini bilmiyorum sadece fiyatı dikkatimi çekti o yüzden paylaşmak istedim illaki wirelles olacak diyorsan da kendi kullandığım kulaklık olan Havit Fuxi H-3 'ü tavsiye ederim kötü olarak tanımlayabileceğim 2 özelliği var.
1. Bağlantıda eğer kalın duvarlar var ise kopma yaşayabilirsin mesafe çok önemli değil.
2. Kulağına tam oturmayacağı için rahatsızlık hissi verebilir şahsen bana vermişti ancak 1-2 hafta bile sürmedi alışmam ve kulağa tam oturmadığı içinde dışarıya birazcık ses kaçırma olayı oluyor tam oturmama derken de kulak memesinin alt tarafında boşluk kalıyor.
Ancak kullanıcısı olarak övebileceğim çok özelliği de bulunuyor.
1. Ergonomik yapıya sahip hafifliği gerçekten şaşırttı.
2. Hyperx Cloud-II Stinger modelinden geçtim ancak mikrofon kalitesi bana ve DC de ki arkadaşlara daha kaliteli bir tokluk verdi.
3. Batarya konusunda beni gerçekten şaşırtmayı başardı ve bir çok üst segment kulaklıkta olmayan şarjda kullanma özelliği mevcut.
4. Kulak süngerleri ve kafa bandı kısmı gerçekten fiyatının üzerinde bir konfor sunuyor her hangi bir baş ağrıtma kulak acıtma durumu yaşamadım.
Sağolun hocam teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: cun0
En İyi Cevap
1
-Rampage Crack kullanıyorum ben. şarjı bana 1-1.5 gün gidiyor.(Gün içinde pc de değilsem kapatıyorum.)
-Discord da mikrofonda hiç sorun yaşamadım.
-Kulaklığı kablosuz kullanırken mikrofonu bir tık ortalama ama kablo takılı iken arkadaşlarım mikrofonumun çok iyi olduğunu söylediler.
-Fps oyunu çok oynamasam da oyunlarda çok rahat ses kasılıyor.
-Şarjı 1-1.5 saatte fulleniyor.
ve çok hafif kulaklık
Bunlar benim kendi tecrübelerim.

Top Bottom