Neler Yeni

Rampage Drop Plus Driver Sorunun Nedeni.

Alaz013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Etibar Ağaməmmədli
Instagram
https://www.instagram.com/alaz013/
Twitter
alaz013
Merhaba arkadaşlar bugün yeni aldığım Rampage drop plus isimli kulaklığın driver sorunun nedeninden bahs edeceğim. İlk önce kulaklık güzel. Rahatlık, sesler gibi konularda çok iyi.
Driver sorunun nedeni kulaklığın üretim tarihinin eski olması. Ben kedim kulaklığımı 14 mayıs tarihinde sipariş ettim, 27 mayıs tarihinde teslim aldım. Bu tarihlere bakmayarak satıcı eski model ürün göndermiş.
Kulaklığı elinize aldığınızda ilk önce kutu üzerindeki barkodun üzerinde yazan parti no`dan üretim tarihine bakın eğer, 15/02/2021 tarihinden eski ise direkt olarak kulaklığı ya iade edin yada yeni üretim ile değiştirilmesini isteyin.
IMG_20210602_190346.jpg

Yoksa kulaklığın youtube videolarında gördüğünüz bu programını kullanamazsınız:

rampage.PNG

Destek Segmentin bu program ve 15/02/2021 önce üretilen drop pluslar için söyledikleri aynen bu şekilde:
bu sürümü malesef kullanamazsınız efendim çünkü ürünlerimzde chıplere göre program kullanılması gereki üretim raihi baz alınarak indirdiğiniz program

Bizim kullana bileceğimiz program bu:
Ekran görüntüsü 2021-05-30 205952.jpg

Bu programda da pek fazla bir şey yok, neredeyse hiç bir şey yok. Yani demem o ki, bu kulaklığı alırken dikkatli olun. Ben geri iade edemiyor çünki, ben Azerbaycanda yaşıyorum zaten Türkiyeden buraya getirilmesi için kargo şirketine 50 lira ödedim. Birde buradan Türkiyeye göndiripte geri getirtmek 100 tl tutuyor. Bilseydim aldığım tarihde Hyperx kulaklıklardan biri indirimdeydi 560 tl gibi bir fiyatı vardı, ama ne yapalım kendi düşen ağlamaz. Teşekkürler.

Wedi

80+ Bronze
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,937
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Beyaz Show
İkinci driver'da Speakers ve Mic bölümlerine sağ tıklarsanız ayar yapabileceğimiz sekmeleri görebilirsiniz
1622647660513.png

1622647685939.png

En İyi Cevap

FarukEmreÇelik

80+ Bronze

Alaz013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Etibar Ağaməmmədli
Instagram
https://www.instagram.com/alaz013/
Twitter
alaz013
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: Wedi

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
Aynı kulaklığı aldım. eski yazılım dediğinizi kullanıyorum yenisinin linki nerde bulurum? bir de barkoda bakacağım ama yeni aldım yani memnunum, yeni yazılımı kullanamazsam iade eder miyim bilmiyorum

Wedi

80+ Bronze
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,937
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Beyaz Show

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
  • İnanılmaz
Reaksiyonlar: Wedi

Atyxah

80+ Silver
Comfortun yazılımını ctrl+c ctrl+v yapıp arkaplan rengini değiştirmişler

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,181
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Merhaba arkadaşlar bugün yeni aldığım Rampage drop plus isimli kulaklığın driver sorunun nedeninden bahs edeceğim. İlk önce kulaklık güzel. Rahatlık, sesler gibi konularda çok iyi.
Driver sorunun nedeni kulaklığın üretim tarihinin eski olması. Ben kedim kulaklığımı 14 mayıs tarihinde sipariş ettim, 27 mayıs tarihinde teslim aldım. Bu tarihlere bakmayarak satıcı eski model ürün göndermiş.
Kulaklığı elinize aldığınızda ilk önce kutu üzerindeki barkodun üzerinde yazan parti no`dan üretim tarihine bakın eğer, 15/02/2021 tarihinden eski ise direkt olarak kulaklığı ya iade edin yada yeni üretim ile değiştirilmesini isteyin.
Alıntıyı görüntüle

Yoksa kulaklığın youtube videolarında gördüğünüz bu programını kullanamazsınız:

Alıntıyı görüntüle

Destek Segmentin bu program ve 15/02/2021 önce üretilen drop pluslar için söyledikleri aynen bu şekilde:
bu sürümü malesef kullanamazsınız efendim çünkü ürünlerimzde chıplere göre program kullanılması gereki üretim raihi baz alınarak indirdiğiniz program

Bizim kullana bileceğimiz program bu:
Alıntıyı görüntüle
Bu programda da pek fazla bir şey yok, neredeyse hiç bir şey yok. Yani demem o ki, bu kulaklığı alırken dikkatli olun. Ben geri iade edemiyor çünki, ben Azerbaycanda yaşıyorum zaten Türkiyeden buraya getirilmesi için kargo şirketine 50 lira ödedim. Birde buradan Türkiyeye göndiripte geri getirtmek 100 TL tutuyor. Bilseydim aldığım tarihde Hyperx kulaklıklardan biri indirimdeydi 560 TL gibi bir fiyatı vardı, ama ne yapalım kendi düşen ağlamaz. Teşekkürler.
Yalnız alttaki program CMedia' ya ait ve bence net bir şekilde üstteki kopyadan daha iyi. Üstteki her markada var ki genelde hepsi çalışıyor mesela ben JD kulaklığımda Gamepower yazılımı kullanıyodum zevkine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comfortun yazılımını ctrl+c ctrl+v yapıp arkaplan rengini değiştirmişler
Comfortun yazılımı değil bu. Zaten comfort marka basılmış kulaklık aynı drop plus gibi ondan dolayı. CMedia' ya ait çipleri kullanıyolar demekki.

Atyxah

80+ Silver
Yalnız alttaki program CMedia' ya ait ve bence net bir şekilde üstteki kopyadan daha iyi. Üstteki her markada var ki genelde hepsi çalışıyor mesela ben JD kulaklığımda Gamepower yazılımı kullanıyodum zevkine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comfortun yazılımı değil bu. Zaten comfort marka basılmış kulaklık aynı drop plus gibi ondan dolayı. CMedia' ya ait çipleri kullanıyolar demekki.
Ha doğru ikiside rampagenindi dimi unuttum on6

Top Bottom