Neler Yeni

Rampage Drop Plus Kablosu Bozuldu

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
Merhabalar Rampage Drop Plus kullanıyorum fakat type c kablosu temassızlık yapıyor firmadan istesem gönderirler mi (satıcı firmadan mı yoksa direk rampageden mi istemeliyim oluyorsa) ve ya orjinal olarak satın alabileceğim bi kablosu var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Metin dal
Bende aynı sorunu yaşıyorum konuyu takipteyim

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı sorunu yaşıyorum konuyu takipteyim
Herhangi bir type c kablo alırsanız çalışıyor hocam çok özel bi kablo değilmiş farklı kabloyla aynı 7.1 performansı alabilirsiniz telefonumu şarj ettiğim kabloyla bile çalıştı şimdi 1 metrelik type c bi kablo almayı düşünüyorum sizde aynısını yapabilirsiniz

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Merhabalar Rampage Drop Plus kullanıyorum fakat type c kablosu temassızlık yapıyor firmadan istesem gönderirler mi (satıcı firmadan mı yoksa direk rampageden mi istemeliyim oluyorsa) ve ya orjinal olarak satın alabileceğim bi kablosu var mı ?
Merhaba rampage servisinin gönderme ihtimali var ama ücretli olarak gönderebilirler bu numaraya yazın yedek parça hattı
05522863616

Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Metin dal
Herhangi bir type c kablo alırsanız çalışıyor hocam çok özel bi kablo değilmiş farklı kabloyla aynı 7.1 performansı alabilirsiniz telefonumu şarj ettiğim kabloyla bile çalıştı şimdi 1 metrelik type c bi kablo almayı düşünüyorum sizde aynısını yapabilirsiniz
Kullanıyorum fakat ara sıra temassızlık yapıyor ses kesiliyor

Top Bottom