Neler Yeni

Rampage Drop r36 kulaklık pedlerini degiştirebilir miyim?

Erkzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Erk Göktanır
Arkadaşlar rampage r36 drop almayı planlıyorum kulaklık pedleri hasarlı yeni alıp takabilir miyim bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok teşekkür ederim şimdiden.

sucukreizimiz

80+ Bronze
Arkadaşlar rampage r36 drop almayı planlıyorum kulaklık pedleri hasarlı yeni alıp takabilir miyim bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok teşekkür ederim şimdiden.
müşteri hizmetlerini ara adresini söyle kapıda 70 tl ile gönderiyorlar daha dün aldım ama çok zor değiştiriyorsun eziyet gibi 30 dk değiştirmek için uğraştım ama bayramda diye bayramdan sonra gönderirler haberin olsun

Erkzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Erk Göktanır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
müşteri hizmetlerini ara adresini söyle kapıda 70 TL ile gönderiyorlar daha dün aldım ama çok zor değiştiriyorsun eziyet gibi 30 dk değiştirmek için uğraştım ama bayramda diye bayramdan sonra gönderirler haberin olsun
Dostum numarayı bana verebilir misin rica etsem çok uygun fiyata buldum ikinci elde o yüzden degiştirip pedleri kullanmayı düşünüyorum.

sucukreizimiz

80+ Bronze
Dostum numarayı bana verebilir misin rica etsem çok uygun fiyata buldum ikinci elde o yüzden degiştirip pedleri kullanmayı düşünüyorum.
internete rampage müşteri hizmetleri yaz çıkıyor zaten

Top Bottom